Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25642 miejsce

Karta Kibica Ruchu Chorzów do kupienia także w Łodzi

Przed sobotnim meczem Widzewa Łódź ze Śląskiem Wrocław, będzie prowadzona sprzedaż Kart Kibica Ruchu Chorzów. Jest to początek współpracy między klubami, która w przyszłości objąć ma także inne działania.

Karta Kibica Ruchu Chorzów / Fot. Oficjalny serwis internetowy Ruch Chorzów SAKibice łódzkiego Widzewa i Ruchu Chorzów od lat żyją w przyjaźni. Teraz o jeszcze lepsze relacje między sympatykami obu klubów, zadbają również ich działacze. Karty Kibica Ruchu Chorzów będzie można kupować w kasie na stadionie Widzewa w godzinach 10.00-17.00. . Osoba wyrabiająca kartę musi posiadać wniosek o jej wydanie oraz mieć przy sobie dokument tożsamości w postaci dowodu osobistego, paszportu lub prawa jazdy. Koszt Karty to 15 złotych. Jej posiadanie upoważnia do dokonywania „doładowań”, które są jednoznaczne z zakupieniem biletu lub karnetu na mecze chorzowian. Od niedawna można doładować swoją kartę za pośrednictwem internetu.

Działanie to zostało podjęte w samą porę ponieważ ułatwi sympatykom Widzewa uczestniczenie w spotkaniu z Ruchem w Chorzowie (25 września). Po zajściach przed i w trakcie pucharowej konfrontacji z Zawiszą Bydgoszcz, na łódzkich kibiców został bowiem nałożony zakaz uczestniczenia w dwóch kolejnych wyjazdowych meczach swojej drużyny, czyli z Arką Gdynia oraz właśnie z Ruchem.

Jednocześnie w dniu meczu między Ruchem a Widzewem w sklepie klubowym Niebieskich zostanie otworzony punk sprzedaży Kart Identyfikacji Kibica (KIK) umożliwiających kupno wejściówek na mecze łódzkiej drużyny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.