Facebook Google+ Twitter

Kartka dobrych życzeń W24 okrąży świat?

Pomysł był prosty, a zaczęliśmy jeszcze przed świętami. Wysłaliśmy pocztową kartkę z życzeniami do jednej osoby. Jej zadanie było łatwe - wysłać ową kartkę do następnej osoby. Ta przesyła ją dalej. Ciekawe, czy uda się nam ustanowić rekord. Pewnie tak, jeśli ta jedna kartka dotrze do wszystkich aktywnych Autorów W24.pl

Małgorzata Wesołowska trzyma okolicznościową kartę pocztową z trasa wyprawy i stemplem. Lubelscy pocztowcy - Dariusz Malon, Ludwik Sieczkowski i Małgorzata Wesołowska - wyruszyli z Krakowa do Wenecji przez Wiedeń. / Fot. PAP/Mirosław TrembeckiLosy kartki i przebytą drogę możemy śledzić i opisywać na bieżąco. Będziemy znali wysyłającego i adresata. Każdy, kto ją otrzyma, pośle dalej, robiąc wcześniej zdjęcie i przysyłając informację, że miał ją w swych rękach. Może dopisze kolejne powinszowania? Zobaczymy jaką drogę uda się pokonać tej kartce dobrych życzeń, jakimi dopiskami obrośnie, gdzie dotrze... Docelowo powinna wrócić do redakcji.

Będę wdzięczny za modyfikacje pomysłu i już dziś zachęcam do wpisywania się w komentarzach tych Autorów, którzy chcą uczestniczyć w takim przedsięwzięciu!

22.12.2009
Nasza kartka dobrych życzeń poszybowała już do Marka Iwaniszyna. Teraz z niecierpliwością czekam kiedy dojdzie do adresata, w jakim stanie, co z nią Marek zrobi, co na niej dopisze i do kogo odeśle.

29.12.2009
Mamy najnowsze wieści. Kartka dotarła wczoraj do Marka. Jutro wysyła ją dalej! Do kogo, to się dopiero okaże. Jak na razie w sześć dni pokonała 250 kilometrów.

05.01.2009
Jolanta Paczkowska! To ona okazała się tajemniczym adresatem, wybranym przez Marka. Sama zachowała się również tajemniczo, zapowiadając jedynie, że znad swej Odry wyślę kartkę jednemu z Autorów, który mieszka nad inną z polskich rzek. Nadal nie wiem, czy kartka odsyłana jest w tej samej kopercie. Nie wiem, czy znaleziona została w skrzynce, czy z uśmiechem podał ją listonosz :)

15.01.2010
Inną polską rzeką byla Wisła. A nad Wisłą mieszka Ewa Krzysiak. Kartka zatoczyła zatem koło, wracając do Warszawy. Ewa pomieszkała z kartką, ale już ją odesłała. Komu? Znów nie wiadomo. Ponoć tajemnicę można odszyfrować dzięki dwuwierszowi na końcu materiału. Mam tylko nadzieję, że adresat mieszka daaaleko.

31.01.2010
To daaaleko skończyło się w Krakowie, gdzie kartka, wysłana przez Ewę, dotarła do Marty Jenner.
Jak teraz widzę, Marta kartkę posłała z Krakowa do Antoniego Nadzikowskiego. Do Braniewa. Mam kilka dni zaległości w spisywaniu przygód kartki, stąd pewnie ma ją już następny adresat. Jak zapowiedział Antonii - w Augustowie!

17.02.2010
Ale mam zaległości! Ostatnio widziany przeze mnie ślad po kartce to ten tekst

18.02.2010
No, to wiem wszystko. Niemal. Kartka od Jarosława Grondysa powędrowała znów do Warszawy. I tafiła tam, gdzie powinna - do Sławy Kornackiej, o czym adresatka już poinformowała. Dokąd ją wyśle? Komu powierzy? Jak daleki cel obierze? O tym, mam nadzieję, rychło się przekonamy. Na antypody?

19.03.2010
Miesiąc przetrzymał kartkę w Krakowie Witold W. Mazur. "Nie było mnie" - tłumaczył. Ok, ważne, że nie zginęła. Dokąd teraz trafi? Linia jej podróży zawęźla się i spiętrza - jak w rodzinie Poszepszyńskich.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (76):

Sortuj komentarze:

Do mnie nie dotarła?????? ach

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wiemy kto było ostatnim jej adresatem.
Może by się odezwał i napisał - otrzymał czy nie!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

pewnie ktoś w sadził w książkę jako zakładkę i zapomniał wysłać dalej .

Komentarz został ukrytyrozwiń

trudno się mówi i kocha się dalej, jeśli przepadła to zróbmy nową.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja bym chciał wiedzieć u kogo utknęła :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przepadła bez wieści :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ewo kartka dobrych życzeń w piątek dotarła do mnie do Douai w północnej Francji i już jutro pojedzie do Stargardu Szczecińskiego. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ktoś wie, gdzie ta kartka dobrych życzeń jest?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kartka dotarła do Elbląga dzis o 16-tej do Doroty Pezo;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

25 marca 2010-kartka od Beaty Traciak powędrowała do Elbląga.
Otrzyma ją Dorota Pezo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.