Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29066 miejsce

Kartka dobrych życzeń W24 ruszyła w świat!

Niczym olimpijski znicz albo piłkarski Puchar Świata przed mundialem - kartka dobrych życzeń W24 ruszyła w swoją, miejmy nadzieję bardzo długą i pełną przygód, podróż. Pierwszy przystanek - Jaworzno, już osiągnięty.

Pierwszy odbiorca kartki dobrych życzeń W24 wraz z kartką / Fot. Marek IwaniszynByło kilka minut po 23, gdy wróciłem do domu i na biurku, pod mini-choinką zastałem kopertę z logo Wiadomości24.pl. Nie miałem wątpliwości cóż to za przesyłka, otworzyłem od razu. A w środku ładna, co ważne duża (!), kartka... świąteczna. Pierwsza myśl? Ależ ktoś będzie miał dziwne uczucie, jak przyjdzie do niego początkiem kwietnia (święta Wielkanocne) kartka z bombką na pierwszej stronie:) (patrz zdjęcie)

Skoro kartka dobrych życzeń, to cały wtorek myślałem, co dopisać "od siebie", czegoż tu życzyć kolejnym odbiorcom tej przesyłki. A w składaniu życzeń nigdy mocny nie byłem. Jako typowe dziecko internetu poprosiłem więc "wujka Googla" o pomoc. Po wpisaniu "pasja cytat" wyskoczyło mi zdanie, które przypadło mi do gustu i postanowiłem dopisać do kartki: "Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic", tak więc ciągłej pasji i przyjemności z odkrywania owych tajemnic. Zwracam też uwagę, że dokonałem tego wpisu odpowiednim, markowym, długopisem. (patrz zdjęcie)
A oto nasza kartka dobrych życzeń. Jeszcze przed moim uzupełnieniem / Fot. Marek Iwaniszyn
Po napisaniu na kartce paru słów, wróciła na swoje tymczasowe miejsce - przy choince, by jeszcze trochę w Jaworznie poleżeć i pogrzać się w cieple lampek. W międzyczasie zaadresowałem kopertę do kolejnego odbiorcy kartki dobrych życzeń, wsadziłem do niej drobniutki upominek. Bo pomyślałem sobie tak: a niby czemu kolejna osoba nie ma mieć czegoś na stałe, co jej będzie przypominać o tej fajnej akcji? Kartkę dobrych życzeń odeśle, ale niech jej coś po tym pozostanie.

Znaczek polizałem, przykleiłem, a jutro rano kartka opuści już moje Jaworzno. Powędruje zdecydowanie na północ. Gdzie i do kogo? O tym z pewnością napisze już kolejna osoba za kilka dni.

Szczęśliwej podróży!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (26):

Sortuj komentarze:

Poszukuję informacji o kartce. Ktokolwiek wie... proszę o informację przez pocztę wewnętrzną.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja powędrowałam w przeciwnym kierunku, bo szukając odpowiedzi co to za historia z tą kartką - przeczytałam wszystkie materiały jej dotyczące zanim dotarłam do źródła - teraz wracam, żeby daź gwiazdki po kolei i pomysłodawcom i kolejnym adresatom, którzy docenili ten pomysł - to jak "Podajcie sobie ręce na znak pokoju"!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • P S
  • 05.01.2010 22:46

Trasę kartki można śledzić na link

Komentarz został ukrytyrozwiń

I już jej nie ma w Nowej Soli. Poleciała dalej! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piotrze, możesz zaznaczać na mapie - Nowa Sól.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jest, jest kartka! Pięknie dziękuję! :))
Postaram się odpowiedzieć tak szybko, jak tylko się da - wpadłam tu na chwilkę, w pracy teraz gorący okres.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zdradzę, że kartka poszła w stronę zachodniej granicy (dość blisko granicy z Niemcami), do zasłużonej dziennikarki obywatelskiej, którą to nie tak dawno temu pozostali DO jak i redakcja nominowała do bardzo prestiżowej nagrody dziennikarskiej;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marek, zdradź do kogo wysłałeś kartkę :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

ciekawe po jakim czasie opuści Polskę?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • P S
  • 30.12.2009 08:52

będę nie ma problemu ale najlepiej jakby kolejne osoby informowały mnie na skrzynkę o miejscowości bądź wpisie na W24

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.