Facebook Google+ Twitter

Kartka dobrych życzeń W24.pl z Augustowa powraca do Warszawy

Wędrująca kartka dobrych życzeń Wiadomości24.pl dotarła do Augustowa - perełki turystycznej Podlasia.

 / Fot. Marek IwaniszynDwa dni temu w samo południe dotarła z malowniczego Braniewa kartka dobrych życzeń W24. Dlaczego nie do Bielska-Białej? Od ponad roku przebywam w rejonie północno-wschodniej Polski: Pisz, Ruciane Nida, Ełk, Augustów- są mi szczególnie bliskie, aklimatyzuję się tu i szukam swojego miejsca oraz celów na przyszłość.

Atmosfera „polski zaściankowej”, wyjątkowy ekologiczny charakter tego miejsca, sprzyjają zebraniu myśli, nabraniu tak niezbędnej energii witalnej oraz wiary, być może przekonania, że jeszcze warto coś w tym krótkim życiu zrobić. Gdy Antoni Nadzikowski poprosił mnie o podanie adresu, by mógł mi wysłać wędrująca kartkę dobrych życzeń W24 - nie odmówiłem.

Augustów to „marka” znana chyba większości Polaków, w szczególności warszawiakom licznie bywającym tu w okresie letnim. Nieduże miasteczko jest położone niezwykle malowniczo, wkomponowało się idealnie w otaczający krajobraz, liczne tu jeziora, rzeczki i kanały oraz niezapomniane uroki lasów i kniei Puszczy Augustowskiej.

Kartka dobrych życzeń W24 przewędrowała już kawałek Polski, teraz powróci do Warszawy, tak bliskiej mieszkańcom Augustowa. Jaki obierze dalszy kierunek? To już zależy od koleżanki, do której już „biegnie” i niebawem zawita.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

W wyniku "ekologicznego" podejścia PKS-ów w Augustowie, w wakacje, niedziele i święta Lipsk został odcięty od świata. A może mieszkańcy Lipska cechuje "polityczna nie poprawność"? W każdym razie trzeba coś z tą sprawą zrobić, ale bez konsultacji społecznych się nie obędzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dlaczego" polski zaściankowej'?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kiedyś służbowo szukaliśmy tam miejsc pod ewentualne inwestycje. Dochodzę do wniosku że tamten region powinien zostać nie tknięty przez wszelkiego rodzaju przemysł. Najmniej skażone tereny powinno się zachować dla potomnych. Można tam organizować rekreację i wypoczynek.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 05.02.2010 18:40

Puszcza Piska ,Ruciane-Nida , Bełdany, tawerna"U Faryja", marina "Pod dębem" .Piękne wspomnienia .

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 05.02.2010 15:59

Wędruj, wędruj karteczko dobrych życzeń :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.