Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8254 miejsce

Kartka dobrych życzeń wędruje dalej

Kiedy zobaczyłam, że na propozycję Tomka Kowalskiego dotyczącą kartki dobrych życzeń W24 pierwszy odpowiedział Marek Iwaniszyn, przypomniała mi się Klara, która twierdziła, że nie ma pojęcia, gdzie leży markowe Jaworzno. Doradziłam więc Markowi, by kartkę wysłał właśnie do niej.

Otworzyłam kartkę, przeczytałam życzenia, uśmiechnęłam się. :) / Fot. Jola PaczkowskaNiewtajemniczonym zdradzę, że Dziennikarz Obywatelski 2008 roku Marek Iwaniszyn, zasłynął z tego, że kiedyś z entuzjazmem opowiadał o otwarciu nowoczesnej biblioteki w Jaworznie, co nie spodobało się skądinąd zadziornej, acz sympatycznej warszawiance Klarze.

Klary ostatnio nie widać, nie wyraziła woli udziału w zabawie, więc... pamiątkę z Biblioteki Publicznej w Jaworznie dostałam ja. I bardzo się cieszę, dziękuję, Marku. Jaworznianin, podobnie jak ja, promuje swój region, swoją małą ojczyznę, nie zważając na uszczypliwe czasem komentarze. Miłośnika Jaworzna zobaczyć można i tutaj: www.jaworznianin.pl

Nad Odrą w Nowej Soli / Fot. Jola PaczkowskaI tak kartka z Jaworzna dotarła w Lubuskie, do Nowej Soli. Opublikowałam sporo materiałów o moim mieście i regionie, ale pomyślałam sobie, że jedno zdjęcie z Nowej Soli dodać tutaj muszę. Długo zastanawiałam się nad wyborem. Nie, nie będę straszyć (jak niektórzy sądzą) krasnalem-gigantem. Zaprowadzę Was nad Odrę, ulubione miejsce spacerów nowosolan.

Kiedy fotografowałam sobie na pamiątkę kartkę z życzeniami od Redakcji, przypomniało mi się, że po otrzymaniu pierwszej książki miałam mały żal o to, że była bez autografów członków Redakcji. Teraz to co innego!

"W dowód Sympatii - "Walentynki", "Cegiełka" Fundacji Dzieciom" / Fot. Autor: Izabela Kowalska-WieczorekNapisałam kilka słów od siebie i z serdecznymi myślami ślę kartkę dalej, nie będę jej zatrzymywać, bo przed nią dłuuuuga droga. Dodałam kartkę, na której zapisałam: "Skoro w różnorodności jest piękno, powinno być i dobro" (patrz kartka z prawej).

A oto moje życzenia dla Autorów Wiadomości24.pl:
"Powodzenia w dążeniu do odkrywania prawdy, udanych interwencji, czerpania radości i przyjemności z pokazywania uroków świata, interesujących znajomości".

Marek zapoczątkował miły zwyczaj dodawania drobnego upominku dla bezpośredniego odbiorcy, więc i ja to czynię. Znad Odry kartka powędruje teraz nad inną polską rzekę. Którą? Mam nadzieję, Odbiorca poinformuje nas już niebawem.

Szczęśliwej podróży, Kartko Dobrych Życzeń, do zobaczenia na zdjęciu w następnym artykule!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

Przecież nie ma pod górkę...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chyba schroniła się gdzieś przed zimą... Mam nadzieję, że nie wypadła z pociągu - link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pięknie napisane.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • P S
  • 06.01.2010 08:33

Dodam tylko że aktualna trasa kartki znajduje się na stronie: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kartka do mnie szła by 3 tygodnie , jak inne z życzeniami z PL. Moje natomiast zafrunęły w ciągu 3 dni.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe czy trafi do mnie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja powędrowałam w przeciwnym kierunku, bo szukając odpowiedzi co to za historia z tą kartką - przeczytałam wszystkie materiały jej dotyczące zanim dotarłam do źródła - teraz wracam, żeby daź gwiazdki po kolei i pomysłodawcom i kolejnym adresatom, którzy docenili ten pomysł - to jak "Podajcie sobie ręce na znak pokoju"!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na tej "kładeczce" obalałam w pewną wrześniową noc piwko z przyjacielem z dalekiego kraju, a karteczka - miła niespodzianka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do ostatniego DO dotrze paczka:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kartko leć, chce sie powiedzieć. Jak najszybciej. Marek wpadł na świetny pomysł dołączenia upominku. Tez o tym myślałam ze gdyby trafiła do mnie kartka, to dalej odesłała bym ją ciut cięższą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.