Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

16304 miejsce

Kartki bożonarodzeniowe tworzone z dziecięcą pasją

Dziś w Szkole Podstawowej nr 83 przy ul. Boya-Żeleńskiego 32 we Wrocławiu dzieci miały bardzo atrakcyjne zajęcia plastyczne.

Bogactwo wzorów i kolorów jest imponująca. / Fot. Emi SobońJak co roku w okresie przedświątecznym szkoła przygotowuje się do kiermaszu bożonarodzeniowego. Dziś razem z Panią Ulą Dubiel - wychowawczynią świetlicy, grupka chętnych dzieci miała niezwykle ciekawe zajęcia plastyczne. Zebrano różne ozdoby i akcesoria plastyczne, i Dzieci dbały o czystość i schludność zdobionych karnecików. / Fot. Emi Sobońzabrano się do pracy. Choineczki, reniferki, dzwoneczki, gwiazdeczki - od kolorów aż mieniło się w oczach. Dzieci z pasją tworzyły swoje małe dzieła sztuki, układały motywy, wiązały wstążeczki, dobierały kolory. Radość tworzenia była duża, szczególnie wśród chłopców, którzy z ogromnym zaangażowaniem ozdabiali swoje karneciki.

Chłopcy szczególnie zaangażowali się w pracę. / Fot. Emi SobońPięknie zrobione bileciki na prezenty uczniowie zabrali do domu, natomiast karteczki na życzenia wigilijne przeznaczone zostały na szkolny kiermasz. Już przygotowane są stroiki , które razem z karteczkami i innymi ozdobami będą wystawione na szkolnym kiermaszu bożonarodzeniowym. Takich dekoracji nie kupi się w sklepie, są wyjątkowe, specjalne, tworzone z dziecięcą radością i pasją.

Uczniowie szkoły serdecznie zapraszają 14 grudnia od godz. 16:00 do holu szkoły na Wielki Bożonarodzeniowy Kiermasz. Dochód zostanie przeznaczony w całości na zakup słodkości i zabawek edukacyjnych dla uczniów szkoły.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Świetny pomysł i inicjatywa. Nic tak nie rozwija dzieci jak zajęcia kreatywne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dla dzieci to radość tworzenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Inicjatywa godna naśladowania :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.