Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11139 miejsce

Kartki za wycieraczką, czyli bezmyślne parkowanie

Na ulicy Klecińskiej we Wrocławiu, nierozważny kierowca zaparkował auto na jedynym przejeździe, łączącym dwa parkingi. Spowodowało to wielkie zamieszanie i irytację innych kierowców, którzy napisali, co o nim myślą

1 z 2 Następne zdjęcie
Zdjęcie: To pierwsza kartka, która pojawiła się za wycieraczką auta. Fot. Mariusz Wójcik
To pierwsza kartka, która pojawiła się za wycieraczką auta. Fot. Mariusz Wójcik

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Oczywiście swoją wypowiedzią nie zamierzam usprawiedliwiać bezmyślnych kierowców, którzy czasami staną tak, że nijak drugie auto nie może wyjechać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wiesz, co innego, jak parkujesz gdzieś na chwilę, bo jesteś przyjezdny, a co innego, jak musisz codziennie parkować w jakimś miejscu i za to płacić, bo np. tam mieszkasz albo pracujesz.
Rozumiem to jeśli chodzi o Stare Miasto, Rynek itp, ale o inne części Wrocławia niestety nie. Akurat pieniądze na remont nawierzchni nie ida tylko z parkingów, więc wybacz, ale Twój argument jakoś słabo do mnie przemawia. Koło mnie był ogromny plac parkingowy i od zawsze mogli tam zostawiać swoje samochody ludzie idący na uczelnie, czy chcący się dostać na Rynek (15 min. piechotą), a także mieszkańcy okolicznych ulic. Niestety jakiś miesiąc temu teren został ogrodzony i stał się parkingiem płatnym. Szczerze mówiąc to bardzo mnie to irytuje. Tym bardziej, że czasami staje się gdzieś na chwile, więc powinna być możliwość zakupu biletu 15 minutowego, ale oczywiście nikt o tym nie pomyśli, bo lepiej od razu zapłacić za godzinę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wszyscy chcieliby mieć wszystko za darmo. Te powierzchnie za "coś" trzeba utrzymać i konserwować prawda :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hehe.... nieźle. Ale swoją drogą ciągle ubolewam nad brakiem miejsc do parkowania we Wrocławiu, a jeśli już coś jest to w większości są to parkingi płatne i to nie tylko wokół Rynku. Dookoła Grunwaldzkiego o bezpłatnym postoju nawet nie ma co marzyć. Trochę to denerwujące jest.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.