Facebook Google+ Twitter

Kasia Klich o blokowanych utworach w serwisie MySpace

Na swoim blogu artystka opowiada o trudnościach związanych z serwisem MySpace.

 / Fot. Tomasz Gzell/PAPInteresującą sytuację opisała na swoim blogu polska piosenkarka Kasia Klich. Kilka dni temu serwis MySpace zablokował na jej profilu kilka utworów, uzasadniając to naruszeniem praw autorskich.

Artystka próbowała skontaktować się z pracownikiem MySpace, który byłby w stanie rozwiązać jej problem. Manager, z którym w końcu udało się jej porozmawiać, podszedł do sprawy w sposób dość oryginalny: po pierwsze zaproponował przejscie na "ty" z uwagi na to, że sam ma tylko 24 lata, po drugie nie przyjmował do świadomości informacji, że właścicielką praw autorskich jest dzwoniąca do niego artystka. Na prośbę o kontakt z przełożonym zareagował wyjaśnieniem, iż jest to Hiszpan, w związku z czym piosenkarka musiałaby prowadzić z nim rozmowę w języku hiszpańskim. -
Do tej pory nie doczekałam się maila z kontaktem... - pisze Kasia Klich.

Problem blokowanych na MySpace kont wydaje się być szerszy. - Zauważyłam, że blokady są też pozakładane m. in. na poszczególne piosenki na profilach: Kayah, Edyty Górniak, Yara, Ani Dąbrowskiej, Reni Jusis. Zablokowane utwory mają również takie gwiazdy światowego, tym razem, formatu jak np. Beyonce czy Alicia Keys - czytamy na blogu artystki.

Czytaj również: http://kasiaklich.bloog.pl/


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

nigdy nie lubiłem tego zamulonego portalu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.