Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10439 miejsce

Kasia Sochacka wraca z mocniejszym brzmieniem

Na początku października miała miejsce premiera drugiego singla finalistki III edycji programu " Mam Talent" - Kasi Sochackiej.

Kasia z zespołem podczas nagrywania teledysku do piosenki pt Drzazga / Fot. materiały prasoweDrzazga to tytuł najnowszego singla Kasi Sochackiej. Utwór oscyluje w klimatach rocka alternatywnego, z domieszką pop.

„ Drzazga to piosenka, którą nazywam swoim najukochańszym dzieckiem. Tekst stworzony został na kształt zapisków z pamiętnika obłąkanej dziewczyny, która jak niczego innego na świecie, boi się zakochać. Całości dopełnia energiczna muzyka. Singiel, który jest totalnym przeciwieństwem mojej debiutanckiej ballady „ Czasu części pierwsze ”. Piosenka zdecydowanie w moim typie.”- mówi artystka


Kasia Sochacka zadebiutowała singlem "Czasu części pierwsze", który jest romantyczną balladą. Teraz artystka pokazała się z nieco mocniejszej strony i udowadnia, że przy jej piosenkach można nie tylko się wzruszyć, ale też dobrze bawić.


Kasia sama pisze teksty, ma niezliczone pomysły, rzesze fanów w kraju i za granicą ale przede wszystkim wyjątkowy głos, który doceniły takie postacie jak: Kuba Wojewódzki, Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska, Adam Grzanka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.