Facebook Google+ Twitter

Kasia Stankiewicz powraca

Kasia Stankiewicz - była wokalistka Varius Manx - po prawie sześcioletniej nieobecności na rynku powraca. Nowa płyta już w tym roku.

Kasia Stankiewicz to wokalistka, która kroczy swoimi ścieżkami. Konsekwentnie od wielu lat
opiera się wyłącznie na własnym gućie i fascynacjach muzycznych, nie patrząc na to, co aktualnie jest modne i jaki to będzie miało oddźwięk komercyjny. Wybory te może nie mają odzwierciedlenia w ilości sprzedanych płyt, jednak z artystycznego punktu widzenia są to ciekawe przedsięwzięcia.

Po albumie „Mimikra” z 2006 roku Kasia przygotowuje swoją czwartą już w karierze płytę. Po raz pierwszy wokalistka skomponowała muzykę, napisała również wszystkie teksty. Produkcją płyty zajął się Eddie Stevens, który na co dzień współpracuje z takimi sławami jak Moloko, Roisin Murphy, Zero 7.

Jak mówiła wokalistka w sobotnim programie Dzień Dobry TNV: - Jestem szczęśliwa, że udało mi się doprowadzić do tego projektu. Jestem szczęśliwa z tego jak on przebiega i mam nadzieję, że w tym roku go usłyszymy. Wszystkie piosenki są już napisane i nagrane.

Tymczasem Kasię Stankiewicz możemy usłyszeć w projekcie skierowanym do dzieci "Nie Wiem Kto" pod kierownictwem Przemysława Momota (perkusista współpracujący m.in. z Nosowską, Bartosiewicz). - To jest muzyka, która traktuje dzieci jak partnerów. Świetna muzyka, piękne wiersze wzruszająco zaśpiewane przez dzieci - podsumowała wydawnictwo wokalistka w tym samym programie.

Nie pozostaje nam nic innego jak trzymać kciuki i życzyć Kasi samych sukcesów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.