Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10292 miejsce

Kasia Stasiak „Stashka” – nowe objawienie muzyczne?

Jako mała dziewczynka od zawsze nazywana była Staszką. Teraz jest młodą i uzdolnioną kobietą, do której najlepiej pasuje pseudonim artystyczny „Stashka”.

Kasia Stasiak Stashka piosenkarka pobijająca rynek muzyczny / Fot. Monika Osuch arch. Menu GroupPochodząca z Mazur piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka zaczyna podbijać polski rynek muzyczny.
Gra na gitarze i pianinie podarowanym przez dziadka to największe i
najważniejsze pasje jej życia. Oprócz gry na instrumentach Kasia kocha śpiewać, a epizod, kiedy to śpiewała arie operowe występując jednocześnie w zespole cygańskim potwierdza, że „Stashka” jest niezwykle utalentowaną i nawiązującą do różnych gatunków muzycznych wokalistką.
- W przedszkolu zawsze stałam w pierwszym rzędzie z podniesionymi rękami, żeby tylko występować w przedstawieniach i śpiewać piosenki…zresztą, tak naprawdę wcale nie musiało być żadnych przedstawień. Organizowałam je często sama w przymusowym gronie moich koleżanek – z uśmiechem na twarzy wspomina artystka.

Kasia STASHKA Stasiak objawienie 2012 roku nagrywa kolejne HITY / Fot. Monika Osuch arch. Menu GroupW czasie studiów Kasia była jednym z najlepszych głosów w uniwersyteckim Chórze Akademickim pod dyrekcją Jacka Sykulskiego. Podczas podróży z grupą innych utalentowanych wokalnie studentów poznała wiele nowych kultur i tradycji muzycznych. Odwiedziła wówczas między innymi Hongkong, Tajwan i Chiny.
Współpraca z takimi gwiazdami polskiej sceny muzycznej jak Kasia Wilk, Mezo, Monika Brodka, Sidney Polak, Vavamuffin, Abradab, Velvet, Natalia Lesz, Plastic, Andrzej Smolik, Kasia Cerekwicka, Zakopower, Marika, Ania Wyszkoni wiele ją nauczyła i pozwoliła zaprzyjaźnić się z polskim show-biznesem.


W tym czasie Kasia Stasiak nieustannie komponowała i chowała swoje piosenki do szuflady. Wreszcie uznała, że nadszedł czas, aby się nimi podzielić. Utwory „Zegar” i „Na skraju świata” to pierwsze z kompozycji, które artystka zaproponowała polskim słuchaczom. Słuchając ich można odnieść wrażenie, że sukces „Stashki” na polskiej scenie muzycznej staje się coraz bardziej realny.


Izabela Okarmus, Bogdan Węgrzynek

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.