Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

104265 miejsce

Kasię Tusk prześladuje stalker. Zawiadomiła policję

Córka premiera najwidoczniej zaczyna już odczuwać bolesne skutki popularności. Złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa stalkingu.

 / Fot. Grzegorz Mehring PolskapresseStalking to nowe zjawisko w polskim prawie. Jest to uporczywe nękanie drugiej osoby, stałe próby nawiązania z nią kontaktu pomimo jej sprzeciwu, wydzwanianie do niej, wysyłanie SMS-ów, oczernianie w internecie itp.

Jak dowiedziała się nieoficjalnie Gazeta.pl, Kasia Tusk złożyła w komendzie policji w Sopocie zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa stalkingu. Prokuratura to potwierdziła, ale postępowanie w tej sprawie jeszcze się nie zaczęło. Policja odmawia komentarzy.

Czytaj także: Kasia Tusk zarabia na blogu 6 tysięcy złotych miesięcznie

Córka premiera prowadzi bloga makelifeeasier.pl, który staje sie w sieci coraz bardziej popularny. Miesięcznie ma około 9 milionów odsłon. Ostatnio jest także obiektem krytyki wielu dziennikarzy i blogerów. Nie wiadomo, czy stalker nęka ją przez jej bloga, czy też nie ma z nim nic wspólnego.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

lechita
  • lechita
  • 31.03.2012 07:42

pani autorko "stalking" to po polsku przśladowanie, nękanie itp, czyżby panią w szkole języka polskiego nie uczono? Ale z komentarz widzę że moda na spolszczoną angielszczyznę zdrowo się w kraju nad Wisłą rozwija. Chciałoby się zacytować Mistrza ..."że Ploacy nie gęsi i swoj język mają"...

Komentarz został ukrytyrozwiń
mikołajek
  • mikołajek
  • 30.03.2012 22:51

I kto będzie sobie głowę zawracał tą skromną panienką ?
Mk

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 29.03.2012 22:28

Kasia mi wisi; tak samo jak jej tatuś i całe towarzystwo związane z tatusiem!

Komentarz został ukrytyrozwiń
gucio
  • gucio
  • 29.03.2012 20:31

bardzo daleko wam do kasi wiedzmy stare i czarownice

Komentarz został ukrytyrozwiń
agata
  • agata
  • 29.03.2012 20:13

czy Polska musi zajmować się jakąś gówniarą.
nie potrafi obchodzić się z komputerem, niech szydełkuje lub robi na drutach.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kaziu
  • kaziu
  • 29.03.2012 20:09

powiedzmy sobie szczerze.
SRAŁ JĄ PIES.
i tyle na jej temat

Komentarz został ukrytyrozwiń
gucio
  • gucio
  • 29.03.2012 18:16

kasie przesladuje stalker mnie zas maly czlowieczek .nie wiadomo skad przyszedl i po co jaka jest jego religia jaka jest jego narodowosc.wiadomo tylko ze ma bzika na punkcie tuska ojca kasi

Komentarz został ukrytyrozwiń
STALKER
  • STALKER
  • 29.03.2012 17:38

Od razu zastrzegam:Ja wędruje w "Cieniu Czarnobyla"i zbieram artefakty;Pani Katarzyny nie znam i poznawać nie zamierzam,a jej blok omijam z daleka,bo nie posiadam odpowiedniej ilości odtrutki przeciw szkodliwemu promieniowaniu.
S.T.A.L.K.E.R

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do MM - a co ma do rzeczy? Trzeba pobrać, zainstalować i mieć problem z głowy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
MM
  • MM
  • 29.03.2012 15:07

do Grzegorza W.
Wiem jednak sprawa ma się troszeczkę inaczej, to on składał mi kompa, zainstalował program szpiegujący a Windows oczywiście "lewy" Oflis 2003 również, swojemu synowi prawdopodobnie zrobił to samo ponieważ rozwiódł się z jego matką, wyrzucili go z uczelni, ledwie skończył liceum, to imbecyl który "śledzi" mnie wraz ze swoją utrzymanką 24 na dobę. Oczywiście widzi teraz co piszę.