Facebook Google+ Twitter

Kasprzak - kariera czy karencja?

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-11-19 08:46

Po kiepskim sezonie 2008/2009 Krzysztof Kasprzak, do niedawna zawodnik Unii Leszno, musi szukać zatrudnienia w innym klubie polskiej ekstraligi. Jak na razie nie chce powiedzieć, gdzie ma zamiar występować. A czasu i miejsc coraz mniej.

Krzysztof Kasprzak (w środku) / Fot. PAPJeszcze kilka miesięcy temu nikt nie spodziewałby się, że Kasprzak, który był zawodnikiem leszczyńskich "Byków" od 2001 roku, po 9 latach rozstanie się ze swoim macierzystym klubem. Jednak jego słabe występy w ostatnim sezonie oraz zatargi rodziny Kasprzaków z trenerem Unii, Czesławem Czernickim spowodowały, że "Kasper" musiał się pożegnać z Unią i zacząć szukać innego klubu w ekstralidze.

Początkowo kibice sądzili, że Krzysztof trafi do Gorzowa, ponieważ właśnie ten klub zgłaszał największe zainteresowanie zawodnikiem. Jednak kiedy okazało się, że posadę trenera w gorzowskim klubie obejmie Czesław Czernicki, sprawa ucichła. Momentalnie Caelum stracił całe zainteresowanie Kasprzakiem, który również przestał wymieniać Gorzów w gronie swoich potencjalnych pracodawców.

Później pojawiła się plotka o tym, że Krzysztof już uzgadnia warunki kontraktu z Wrocławiem. Jednak dziś na stronie serwisu "www.sportowefakty.pl" pojawiła się informacja o tym, że trener WTSu Wrocław Marek Cieślak powiedział : "Sprawa jest już nieaktualna". Jeśli wykluczyć Wrocław i Gorzów, to z początkowej trójki klubów, w których Kasprzak miałby jeździć w sezonie 2009/2010, pozostaje tylko jeden - Unia Tarnów.

Tarnowskie "Jaskółki" rozstały się niedawno z liderem drużyny Januszem Kołodziejem, który najprawdopodobniej podpisze kontrakt z Unią Leszno. Dlatego też teraz Tarnów szuka następcy "Kołdiego", a najlepszym rozwiązaniem wydaje się Kasprzak. Kasper ma coraz mniejsze pole manewru, a na pewno nie chciałby zostać bez klubu. Bo to grozi nie tylko zmniejszeniem zarobków. Czeka go roczny okres karencji, po którym będzie musiał odnawiać licencję żużlową.

źródło: www.unia.leszno.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.