Facebook Google+ Twitter

Kataryna: patrzcie dziennikarzom na ręce

''Nieuczciwe media, nieuczciwi dziennikarze szkodzą demokracji dużo bardziej niż nieuczciwi politycy[..]'' - mówi Rzepie najpopularniejsza dziś blogerka w Polsce.

Znana w całym kraju komentatorka, której blog wzbudził tak wiele kontrowersji wśród polskich polityków, opowiada ''Rzeczpospolitej'' o swoim zwycięstwie nad ''Dziennikiem'', które dla niej wcale nie było tryumfem prawdy nad kłamstwem.

- Przełomowy moment byłby wtedy, gdyby sąd potwierdził, że ujawnili moje dane bezprawnie. Dałoby to innym blogerom jakieś poczucie bezpieczeństwa. Albo gdyby „Dziennik” i zajmujący się mną dziennikarze zechcieli ponieść konsekwencje tego, co zrobili. Dla nich jednak nic się nie stało, nie odczuwają potrzeby wytłumaczenia się przed czytelnikiem, o przeproszeniu ofiary nie wspominając. Dziennikarze i media się przyzwyczaiły do nieponoszenia żadnych konsekwencji swoich działań, poza ewentualnymi wyrokami po latach, gdy już nikt nie pamięta, o co poszło - opowiada w wywiadzie, który przeprowadził Igor Janke.

Cały wywiad czytaj tu:
http://www.rp.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Nieuczciwi znajdują się w każdym środowisku, więc nie powinno być zdziwienia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.