Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

36738 miejsce

Kataryna twierdzi, że Rokita wiedział o działaniach UOP

Znana blogerka o pseudonimie Kataryna opublikowała wpis, w którym przedstawia dowody, iż Jan Rokita, będąc szefem Urzędu Rady Ministrów, wiedział o podejmowanych przez UOP działaniach.

 Kataryna przytacza wypowiedź Jana Rokity z 9 października 1992 r., jakiej udzielił w odpowiedzi na zapytanie poselskie. – Jeśli chodzi o informacje Urzędu Ochrony Państwa, oczywiście korzystam z nich regularnie i są mi znane – powiedział.

Autorka bloga zestawia ten fragment z wczorajszą wypowiedzią lidera Platformy Obywatelskiej. – Ja byłem w tym czasie, to był rok 1992 i 1993, szefem Kancelarii premiera i nie łączyło mnie absolutnie nic ze służbami tajnymi. Nie miałem z nimi żadnego styku – mówił Jan Rokita w odpowiedzi na pytanie dziennikarza.

Jest co ustalać – konkluduje Kataryna. Zadaje też wiele retorycznych pytań: – Czy po 9 października UOP przestał informować szefa Jana Rokitę? Czy przed 9 pażdziernika wśród informacji z których Rokita korzystał były także te pochodzące z działającego od 1991 roku zespołu Lesiaka? Rokita nic nie wiedział, Suchocka odmawia komentarzy, Wałęsa sie wypiera. To kto właściwie rządził tymi służbami? – czytamy w blogu.

źródło: kataryna.blox.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

A to już jest prawdziwy skandal w wykonaniu rzetelnego dziennikarza! Od innych wymaga podawania dokładnych źródel, a sam zajmuje sie plotkarstwem - powołuje się na anonimową Katarynę i rozpowszechnia plotki szkalujące znanego polityka. Tym zajmuje sie AP. Plotami!!!
I to jest wartościowe źródło informacji w wykonaniu p. Adama... Ale poczytajcie nauk, których udziela innym. To może powstać całkiem ciekawy i obszerny artykuł - tylko czy umieszczą go na W24?
Roboczy tytył - "Plotkarstwo czy rzetelność redaktora X?"

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 10.10.2006 17:16

Super źródło informacji - anonimowy PAP.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.