Facebook Google+ Twitter

Kataryna zniknie z Facebooka przez nieregulaminową nazwę profilu?

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2010-07-26 18:07

Konto blogerki Kataryny na portalu społecznościowym Facebook zostało zablokowane. W internecie pojawiają się opinie, że to powrót cenzury. Internauci domagają się od administracji Facebooka przywrócenia popularnej blogerki. Powstała też grupa "Oddawać Katarynę". Na razie nie wiadomo co było powodem decyzji administracji portalu.

 / Fot. screenO tym, że konto Kataryny na portalu Facebook zostało zablokowane poinformowała sama zainteresowana we wpisie na mikroblogu Twitter. "Najpierw znikam z systemu pesel, teraz z fejsbuka" - napisała blogerka.

"Zbanowano na Facebooku blogerkę Katarynę! To oburzająca dyskryminacja! Jak długo będziemy znosić polityczną cenzurę na Facebooku??!" - napisali założyciele grupy "Oddawać Katarynę".

"Niczego nie cenzurujemy. Usuwamy zawartość tylko wówczas, gdy jest wyraźnie nielegalna w rozumieniu lokalnego prawa i tylko na oficjalną prośbę miejscowych organów ścigania - tłumaczy rzecznik portalu Stefano Hesse dla TVN24.

Na razie nie ma konkretnych informacji dlaczego profil kontrowersyjnej blogerki został zablokowany. Wg serwisu TVN24.pl mogło chodzić o nick - "Blogerka Kataryna" - który nie jest imieniem i nazwiskiem, a więc jest niezgodny z regulaminem.

Czytaj także:
Kataryna, czyli czego boją się dziennikarze
Czy Dziennik wykończy Katarynę?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

A kto to jest Kataryna?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zgadzam się z poprzednikiem. I przypominam, że każdy z nas tutaj akceptował nowy regulamin, niekoniecznie go czytając.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bla bla bla. Jest regulamin serwisu? Regulamin jest po to, żeby go przestrzegać? Skoro nie przestrzega, to właściciel serwisu ma prawo nałożyć restrykcje. Koniec i kropka. Jakby zachował się właściciel (pracownicy) link w momencie kiedy użytkownik łamałby regulamin serwisu?
Jestem za - podobnie zachowuje się administrator GoldenLine.pl - banowane są konta, które nie zawierają imienia i nazwiska.
I nie ma tu żadnych POrtalowych problemów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 26.07.2010 22:14

PO...rtal

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.