Facebook Google+ Twitter

„Katarzyna Cerekwicka – Kolędy“ – płyta wyjątkowa

Każdego roku wielu znanych artystów polskiej sceny muzycznej przygotowuje autorskie piosenki świąteczne, ale także swoje aranżacje najpiękniejszych polskich kolęd.

Obok zespołu Pectus, który wydał klimatyczną płytę „Kolędy przy kominie“, podobnie poczyniła również wokalistka Katarzyna Cerekwicka, która przygotowała swoje aranżacje polskich kolęd. Na składance można znaleźć m.in kolędy takie jak „Cicha noc“, „Przybieżeli do Betlejem“, czy „Mizerna Cicha“. Nagrany został również utwór „Na całej połaci śnieg“. Cerekwicka nie wykonuje go sama, albowiem do zaśpiewania tej znanej zimowej piosenki zaprosiła Krzysztofa Kiljańskiego.
Artystka przygotowała swoje aranżacje najpiękniejszych polskich kolęd, a do wykonania utworu
Płyta jest bez dwu zdań wyjątkowa dla fanów artystki, ale również dla samej Cerekwickiej. To Wigilijna opowieść, przekazana za pośrednictwem dźwięków, które zostały po brzegi wypełnione szczerymi, prawdziwymi emocjami.
"Cicha noc" - Katarzyna Cerekwicka ("Kolędy")
To 10 pozycji, które na płycie nie znalazły się przypadkiem, albowiem każda z zaśpiewanych kolęd jest dla Katarzyny w pewnym stopniu ważna i wyjątkowa.

Nowe wydawnictwo Cerekwickiej doskonale sprawdzi się również jako prezent pod choinkę. Dla wszystkich będzie to świetna okazja do przeniesienia się w świąteczny klimat, a dla najwierniejszych fanów, dodatkowa gratka na wysłuchanie swojej idolki w czymś innym, niż jej autorski repertuar.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.