Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11709 miejsce

Katarzyna Dobreńko z Białegostoku zaginiona!

Barbara Dobreńko-Timofiejuk prosi o pomoc w odnalezieniu siostry!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=632445426771300&set=pcb.632463486769494&type=1&theater / Fot. Zdjęcie z serwisu Facebook.Zrozpaczona siostra dziewczyny pisze na Facebooku:

Zaginęła moja siostra Katarzyna Dobreńko - nie wróciła wczoraj do domu, nie mamy z nią żadnego kontaktu, nie wiemy co się dzieje. Ostatnio była widziana w środę 10 kwietnia 2013 o 13.08. jak w pośpiechu wybiegła z pracy w Auchan przy ul. Produkcyjnej w Białymstoku. Być może w drodze do pracy została okradziona, bo w pracy pojawiła się bez torebki, a wybiegła aby się z kimś spotkać (np. pod pretekstem odnalezienia torebki) na parkingu przy sklepie, ponieważ nie przebierała się, narzuciła tylko kurtkę, jakby zamierzała wrócić do pracy. Torebkę z zawartością znaleziono około 16.30 przy ul. Antoniukowskiej 15A. Nie znalazła się natomiast Kasia. Podejrzewamy, że ktoś ją zwabił i napadł albo porwał, może ktoś kogo znała. Wszystkich, którzy coś widzieli lub słyszeli w związku z Kasią, szczególnie w środę w Auchan lub na parkingu przy Auchan przy Produkcyjnej albo na trasie Sienkiewicza - Centrum - Antoniukowska - Produkcyjna, którą jeździ do pracy, albo może coś wiedzą, może się kogoś bała, ktoś jej groził, proszę o kontakt lub zgłoszenie na II Komisariat Policji w Białymstoku 085 670 32 22.

Rysopis: 28 lat, 164 cm wzrostu, szczupła, niebieskie oczy, ciemnoblond włosy, raczej związane, ubrana w biały strój do pracy (pracuje w cukierni Auchan), narzucona na strój ciemnofioletowa zimowa kurtka.

Pomóżmy w odnalezieniu Kasi!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Dopiero teraz znalazłam na necie dalsze informacje w tej sprawie. Szczerze współczuję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Barbaro, opublikowałam już ten artykuł z prośbą o dalsze udostępnianie go. Tyle mogłam pomóc. Trzymam kciuki !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo współczuję , skopiuję link i wstawię na facebook. Życzę szczęścia w odnalezieniu siostry.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.