Facebook Google+ Twitter

Katarzyna Gajgał: "Cieszymy się, że pokonałyśmy Rosję"

- To był dla nas najważniejszy mecz w tym turnieju. Kilka dni temu nie udało nam się wygrać z Holandią, dlatego musiałyśmy zwyciężyć - powiedziała reporterowi Wiadomości24.pl polska siatkarka Katarzyna Gajgał.

Dobry wieczór, Adam Sęczkowski, portal internetowy Wiadomosci24.pl, rozmawiam z Kasią Gajgał po zwycięskim meczu z Rosjankami. Witam cię serdecznie.
- Witam wszystkich.

Wywiad z Katarzyną Gajgał. / Fot. ze zbiorów Adama Sęczkowskiego- Kasiu, jak się czujecie jako pogromczynie drużyny, która do tej pory na tych mistrzostwach nie przegrała?
- Tak. Do tej pory Rosjanki wygrywały wszystkie mecze. Czujemy się świetnie po dzisiejszym spotkaniu. Cieszymy się, że dobrze zagrałyśmy, że pokonałyśmy Rosję. To był dla nas najważniejszy mecz w tym turnieju. Kilka dni temu nie udało nam się wygrać z Holandią, dlatego musiałyśmy zwyciężyć. Z szatni wyszłyśmy bardzo skoncentrowane i to dało nam zwycięstwo.

Czy jutro możemy spodziewać się waszej wygranej z Bułgarią?
- Musimy wyjść i zagrać jak najlepiej, bo Bułgaria też świetnie sprawuje się na turnieju.

Nie miałem okazji wcześniej z wami rozmawiać. Jak wam się podoba atmosfera w Hali Arena Łódź?
- Atmosfera jest super; organizacja, jak wszystkich turniejów siatkówki w Polsce stoi na bardzo wysokim poziomie, wszystko jest dopięte na ostatni guzik. O cokolwiek człowiek poprosi to wszystko jest. Przyznam się jeszcze, że jestem zaskoczona tym obiektem, ponieważ jak weszłyśmy na pierwsze treningi to hala wydawała się nam kolosem, że nie wyobrażałyśmy sobie jak można grać, a jednak jak jeszcze ludzie przyjdą i wypełnią trybuny to fantastycznie się rozgrywa mecze tu w Łodzi.

Czego mogę wam życzyć? Wygranej z Bułgarią? Zdobycia medalu?
- Nie. Ja myślę, że nam trzeba życzyć zdrowia i ewentualnie dobrej gry, bo jeżeli mają być medale to będą, nie mamy na razie co deklarować, ciężkie zespoły przed nami, a my jeszcze jesteśmy uzależnione od tego co zrobi jutro Rosja.

W imieniu wszystkich internautów - czytelników portalu internetowego Wiadomosci24.pl jak i całej załogi portalu tego właśnie całej reprezentacji życzę. Dziękuję za rozmowę.
- Dziękuję bardzo. Pozdrawiam.

Aby awansować do półfinału, Polki muszą wygrać w czwartek z Bułgarią, a Rosja nie może zwyciężyć Holandii. Jeśli mecz zakończyłby się zwycięstwem Rosji 3:2, Polska, by awansować, musi wygrać z Bułgarią wynikiem 3:0.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

A przyznaję. Też mi się wizualnie podobają :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

fajne te akredytacje ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.