Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25627 miejsce

Katarzyna Gorlej kandydatką na miss

Bo nigdy nie jest za późno, by wygrywać swe marzenia!

Sonda

Oddaj na mnie głos w wyborach Miss/Mistera Wiadomości24.pl

Jako siedmiolatka zostałam przydzielona do klasy o profilu dziennikarskim. I tak się zaczęło:) Tworzenie rebusów, rymowanek, krzyżówek. "Mały Dziennikarz" - bo tak nazywał się wydawany przez moją klasę wewnątrzszkolny miesięcznik drukowany był, a raczej kserowany po kryjomu u mojej mamy w pracy. Kolportaż z kolei odbywał się poprzez chodzenie od sali do sali w specjalnych papierowych czapeczkach, reklamujących gazetkę i namawianie rówieśników do zakupu lektury. Oj to była frajda!

Rok później przeprowadziłam swój pierwszy wywiad na środku wielkiej sceny dębickiego Domu Kultury z bardzo znanym (niestety już nie pamiętam nazwiska) reżyserem filmów animowanych. Pierwszy dotyk mikrofonu, drżenie rąk i głosu, trema a zarazem duma i radość z tego, że wszystkie oczy z widowni skierowane są na mnie. Poradziłam sobie świetnie. Od tego czasu wszystkim mówiłam, że jak dorosnę to zostanę dziennikarką.

Stało się. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną. Choć po drodze poznałam też inną dziedzinę, która mnie pochłonęła do reszty. Jest nią TANIEC, który po ciężkich przeżyciach osobistych pozwolił mi odnaleźć siebie na nowo. Taniec wyzwala najpiękniejsze emocje, jakie
tworzę poprzez ruch mojego ciała. I kocham to uczucie nad życie!

W czasie wakacji, podczas praktyk w TV Superstacja, znów miałam możliwość być bliżej mikrofonu. Największą satysfakcję przyniósł mi samodzielny materiał newsowy z Coke Live Festival, wzbogacony o wypowiedź jednej z głównych gwiazd tam występujących, dorwanej przed samym hotelem. To było TO!

Obecnie nie dysponuję zbyt dużą ilością czasu wolnego, by móc pisać regularnie. Udało mi się, bowiem po długich poszukiwaniach znaleźć pracę (swoim artykułem Rekrutacje - kretyńskie akcje wywołałam burzliwą dyskusję na forum Wiadomości24) w kancelarii prawnej. Do tego dochodzą codzienne treningi oraz studia i turnieje w weekendy. Nie narzekam, bo robię to, co daje mi pełnię szczęścia. A jak się dalej potoczy moja przygoda z dziennikarstwem? Tego jeszcze nie wiem. Na razie piszę pracę licencjacką (oczywiście na temat tańca i cieszę się życiem.
Zdjęcie turniejowo-portretowe / Fot. Zdjęcie turniejowo-portretoweWakacje 2009 - Bałtyk / Fot. Katarzyna GorlejSzaleństwo weselne:) / Fot. Katarzyna GorlejMs Journalist:) / Fot. Katarzyna Gorlej

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (27):

Sortuj komentarze:

Sliczne zdjęcia : )) Katarzyno & Łukaszu gratuluje pierwszego miejsca!

- Jednak zdecydowanie wolę JPEG Fotosy od HTML ; ))

Pozdrawiam serdecznie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje Kasiu :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje Kasiu. W grudniu też startujesz?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oddałem głos :).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oddałem głos

Komentarz został ukrytyrozwiń

ODDAŁEM GŁOS

Komentarz został ukrytyrozwiń

ODDAŁEM GŁOS :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oddałem głos

Komentarz został ukrytyrozwiń

ODDAŁEM GŁOS!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

ODDAŁEM GŁOS

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.