Facebook Google+ Twitter

Katarzyna Groniec wystąpi w Olsztynie

Artystka wystąpi w Olsztynie 28 listopada w ramach CEiK Koncertowo. Podczas koncertu będzie można usłyszeć utwory z jej najnowszej płyty, zatytułowanej "Pin-up Princess".

Katarzyna Groniec / Fot. Jarosław Kruk/CC BY-SA 3.0Koncert Katarzyny Groniec związany jest z premierą najnowszej płyty artystki, "Pin-up Princess", która przypadła na 8 listopada. Producentami albumu są Robert Szydło i Łukasz Damrych.

To już siódma z kolei płyta piosenkarki. Tym razem Katarzyna Groniec zabierze swoich słuchaczy w muzyczną podróż, przepełnioną własnymi przemyśleniami na temat życia i jego przemijania. "To rodzaj zapisu przemyśleń, jakie nawiedzają kobietę po 35. roku życia. Zapis zarówno chwil pięknych, jak i tych, kiedy uświadamiamy sobie, że uczestniczymy w długim procesie przemijania. Po albumach Przypadki i Listach Julii bardziej ascetycznych aranżacyjnie, miałam ochotę na rytm, puls i prostotę melodii" - tak autorka opisuje na swojej stronie internetowej najnowszy album.

W pracy nad płytą, artystkę wspierał zespół muzyków w składzie:
Łukasz Damrych - fortepian, instrumenty klawiszowe
Robert Szydło - bass
Łukasz Sobolak - perkusja
Bartek Miarka - gitara

Do współpracy piosenkarka zaprosiła także Wojciecha Waglewskiego, który jest autorem sześciu utworów, pochodzących z albumu. Gościnnie zaśpiewała na płycie Kapela ze Wsi Warszawa.

Koncert Katarzyny Groniec odbędzie się 28 listopada (poniedziałek) o godz. 19, w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych "CEIK" w Olsztynie, przy ul. Parkowej 1. Bilety (w cenie 50 zł) można kupić w CEiIK-u w godz. 8-18 lub zarezerwować na stronie http://www.ceik.eu/Zarezerwuj.389.0.html.

Szczegółowe informacje o koncercie można uzyskać na stronie koncertowo@ceik.eu oraz pod numerem telefonu organizatorów: 89 513 17 34.

Więcej informacji o najnowszej płycie Katarzyny Groniec można znaleźć na jej oficjalnej stronie internetowej http://katarzynagroniec.pl/new/#/home

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

karola
  • karola
  • 23.11.2011 09:26

mam do sprzedania bilet na ten koncert, cena 35zł. kontakt gg: 10693884
Niestety sama nie mogę się wybrać a bilet już kupiony ;/

Komentarz został ukrytyrozwiń
CEiIK
  • CEiIK
  • 17.11.2011 13:10

Artystka wystąpi w CEiIK-u w ramach cyklu CEiIK Koncertowo, nie w ramach Spotkań Zamkowych.
Redakcji, prosimy o poprawkę tekstu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.