Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24158 miejsce

Katarzyna Jamróz zaśpiewa w Pałacu Połączonych Pasją w Łodzi

Fundacja "Połączeni Pasją" zaprasza do Muzeum Miasta Łodzi na recital Katarzyny Jamróz. Koncert rozpocznie się 15 października o godz. 19. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji.

mat. organizatora / Fot. Katarzyna JamrózKatarzyna Jamróz, piosenkarka i aktorka zadebiutowała w roku 1993 na Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, zdobywając nagrodę „Grand Prix" za znakomite wykonanie utworu tytułowego z musicalu „Kabaret".

Pierwsza część koncertu poświęcona jest wybitnej Edith Piaf i jej największym przebojom, które stanowią część musicalu „Piaf” wystawianego w Teatrze Powszechnym w Radomiu, w którym to Katarzyna Jamróz wciela się w rolę francuskiej gwiazdy.

Publiczność będzie mogła usłyszeć m.in. Padam Padam, Non, Je ne regrete rien, L'Accordeoniste, Mon Dieu czy Hymne A L'Amour.Druga część recitalu to sentymentalna podróż po życiu niezapomnianych kobiet jak Anna Jantar, Hanka Ordonówna, Dalida, Edith Piaf, Judy Garland, Eva Cassidy czy Agnieszka Osiecka; ich emocjach, wzruszeniach, przeżyciach, radościach i cierpieniach. To również hołd i tęsknota za ich olbrzymim talentem.

Bilety w cenie 50 zł oferują: Strefa Biletów, ul. Piotrkowska 59 (rezerwacja również on-line w serwisie www.strefabiletow.pl), "Ewa Stemple", ul. Gdańska 63 oraz Sklep Muzyczny "Ale jazz!", ul. Pomorska 10.

Przed występem widzowie zobaczą na scenie niepełnosprawnych artystów z grupy teatralnej "Ton", pod kierownictwem znakomitej artystki - Sylwii Maszewskiej. Zaraz po koncercie, główny sponsor wydarzenia, firma Your Catering Group, tradycyjnie zaprasza na specjalnie przygotowany poczęstunek.
Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

agata
  • agata
  • 11.10.2011 11:27

To będzie uczta dla ducha :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.