Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

860 miejsce

Katarzyna Kobiela nie żyje. Prokuratura to potwierdziła

Prokuratura wrocławska potwierdza, że 27 listopada 2011 r., w lesie pod Długołęką odnaleziono ciało zaginionej, 20-letniej sieradzanki Katarzyny Kobieli.

 / Fot. w24Katarzyna Kobiela zaginęła 21 czerwca 2011 roku. Poszukiwała jej cała Polska. Wszędzie widać było plakaty z jej zdjęciem. Polacy włączyli się również w zakrojoną na szeroką skalę akcję poszukiwawczą. Powstał specjalny profil na portalu społecznościowym Facebook, gdzie można było na bieżąco śledzić postępy w śledztwie, wymieniać się informacjami i włączyć w poszukiwania. Równolegle prowadzone było śledztwo, które niestety nie przynosiło pozytywnych rezultatów.

Katarzyna Kobiela / Fot. FacebookZ ustaleń policji wynika, że Katarzyna Kobiela, która 21 czerwca wyszła z domu, widziana była po południu na peronie w Sieradzu i prawdopodobnie udała się do Wrocławia. Rodzinę informowała jednak, że wybiera się do koleżanki do Zduńskiej Woli. Ostatnie logowanie jej telefonu potwierdzało jednak pierwszą wersję. Nagranie z monitoringu nieoczekiwanie ujawniło, że dziewczyna wróciła do domu do Sieradza dzień później. Kamera zarejestrowała moment kiedy wychodzi z domu. W tym miejscu ślad się urywał. Rodzina oficjalnie zgłosiła na policję jej zaginięcie 24 czerwca.

27 listopada w lesie pod Wrocławiem przypadkowa kobieta natknęła się na zwłoki oraz torebkę z telefonem i dokumentami. Istniało duże prawdopodobieństwo, że to ciało 20-letniej Katarzyny Kobieli z Sieradza. Prokuratura wrocławska chciała, żeby wszelkie wątpliwości rozwiały badania DNA, ale tożsamość kobiety udało się ustalić na podstawie wszczepionych implantów i cech antropologicznych. Wyniki badań DNA będą gotowe prawdopodobnie po świętach. Na razie przyczyna śmierci Katarzyny Kobieli nie jest znana.

Czytaj więcej w sieradz.naszemiasto.pl.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

Adwokat
 • Adwokat
 • 22.12.2011 21:13

Patelmitrz i i JW@,to następni wariaci,którzy tu piszą. Patelmitrz,to straszny antysemita a JW@ może być tą samą osobą,jak ktoś pod nickiem MyNaród i syn tego Narodu. Ten sam problem fanatyka i zwolennika Jarosława i jego zwolenników. Przy czym,ci wszyscy porąbani umysłowo,nie wyrazili dotychczas ani cienia współczucia dla zamordowanej Katarzyny oraz Jej bliskich.

Komentarz został ukrytyrozwiń
JW@
 • JW@
 • 22.12.2011 16:17

W okresie rządów Platformy zwiększyła się liczba zbrodni oraz zwiększyła się ilość przestępstw kryminalnych.
Wypowiedzi niektórych polityków z PO ,oraz język jakim się posługują sprawia ,że ludzie stali się bardziej agresywni .Partia miłości zwielokrotniła ilość przestępstw .

Komentarz został ukrytyrozwiń
antek patelmitrz
 • antek patelmitrz
 • 22.12.2011 14:28

to jest robota zawszonej żydowskiej unii,przestępca wie,że polskie sądy potraktują go łagodnie ,ktoś ma w tym cel żeby w Polsce panowało bezprawie,wystąpić z unii,zerwać stosunki dyplomatyczne z Izraelem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
felicja
 • felicja
 • 22.12.2011 07:56

@myNaród @syn tego Narodu !
Przerwałeś leczenie i masz skutki. Kompletnie zidiociałeś. Masz kolejne rozdwojenie jaźni. Gryziesz wszystkich ale zważ, że jak wszyscy na Ciebie naplują to mizeroto umysłowa - utopisz się. A może ośle sam podejmij taką decyzję ? Poszukaj szamba i wskocz weń łbem do dołu. Śledziewskiego to w dupę pocałować możesz - namiętnie z "języczkiem" ty zboku.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Adwokat
 • Adwokat
 • 22.12.2011 00:40

MyNaród wraz z synem tego narodu,kimkolwiek jesteś,to ty zwariowałeś. Jeżeli nawet masz kompletnego politycznego bzika,to nie masz żadnego prawa moralnego pod artykułem zawiadamiającym o mordestwie tej nieszczęśliwej dziewczyny,oskarżać o to PO oraz Grzegorza Schetynę. Uważaj,bo ciebie namierzą i złapią za to ,co tu robisz.

Komentarz został ukrytyrozwiń
syn tego Narodu
 • syn tego Narodu
 • 21.12.2011 23:19

WROCŁAW I pod WROCŁAWIEM?

O ILE SIĘ WIEM, TO REJON DZIAŁANIA GRZEGORZA SCHETYNY Z PO

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
 • myNaród
 • 21.12.2011 23:14

Tadeusz Śledziewski Dzisiaj 19:43
NIE MA DYMU BEZ OGNIA,
NIE MA SKUTKU BEZ PRZYCZYNY
także i to morderstwo jest skutkiem pewnej ideologii.
IDEOLOGII PRZYZWOLONEJ I LANSOWANEJ przez PLATFORMĘ OBYWATELSKĄ

PRZYCZYNA - IDEOLOGIA PO
SKUTEK - ZABÓJSTWO MARII I LECHA KACZYŃSKICH - SMOLEŃSK
SKUTEK - ZABÓJSTWO MARKA ROSIAKA (PIS) - ŁÓDŹ
SKUTEK - ZABÓJSTWO ANDRZEJA LEPPERA - WARSZAWA

DOŚĆ.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marta Dutkiewicz
 • Marta Dutkiewicz
 • 21.12.2011 21:55

Również i ja czekałam na wiadomość w sprawie odnalezienia tej pięknej dziewczyny. Nie spodziewałam się takiej strasznej wiadomości. Z głębi serca współczuję biednym rodzicom i rodzinie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tadeusz Śledziewski
 • Tadeusz Śledziewski
 • 21.12.2011 19:43

Niestety. Okropność przybiera na sile. Ulega eskalacji. To chyba wina atmosfery i bezideowego wychowania - bez wartości etycznych. Jedynie popularyzacja przemocy i pogardy dla sąsiada zajmującego miejsce obok, na ławce życia, ma się dobrze i cieszy się popytem i podażą.
Zdrowych i bezpiecznych Świąt.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.