Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23211 miejsce

Katarzyna Milczarek wystartuje w igrzyskach olimpijskich w Londynie!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-03-05 10:31

Katarzyna Milczarek - multimedalistka Mistrzostw Polski w ujeżdżaniu, zakwalifikowała się do startu w igrzyskach olimpijskich w Londynie.

Katarzyna Milczarek i Ekwador / Fot. Małgorzata FrysztakKatarzyna Milczarek - multimedalistka Mistrzostw Polski w jeździeckiej dyscyplinie "ujeżdżenie", pochodząca z Warszawy absolwentka liceum im. Modrzewskiego oraz uczelni SGGW, wywalczyła prawo startu w igrzyskach olimpijskich w Londynie.

W zawodach wystartuje na koniu polskiej hodowli - 12-letnim ogierze Ekwador (Heraldik xx - Corofino I). Katarzyna Milczarek na co dzień w swoim Katarzyna Milczarek / Fot. Malgorzata Frysztakgospodarstwie rolnym na Pojezierzu Drawsko-Pomorskim hoduje i trenuje konie do sportu. Od lat zajmują one czołowe miejsca w zawodach m.in. w Mistrzostwach Polski Młodych Koni. Ma tez ogromne zasługi jako trener i szkoleniowiec młodzieży - jej podopieczni, Zuzanna Chmiel i Tomasz Jasiński to medaliści ostatnich Mistrzostw Polski Juniorów Wrocław 2011.

 / Fot. Małgorzata FrysztakKatarzyna Milczarek i jej koń Ekwador mają już w swojej karierze starty w Mistrzostwach Europy (Windsor 2009 i Rotterdam 2011), w Mistrzostwach Świata (Kentucky 2010) oraz w Finale Pucharu Świata w 2010 i 2011 r.

Informacje o olimpijskich zawodach na stronie london2012.com.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku. Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

fhjvkmf
  • fhjvkmf
  • 09.03.2012 13:09

nie ma takiej dyscypliny jeździeckiej jak "ujeżdżanie".

Komentarz został ukrytyrozwiń
ak
  • ak
  • 09.03.2012 09:40

ujeżdżenie ludzie, ujeżdżenie! rażący błąd już w tytule...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.