Facebook Google+ Twitter

Katarzyna Suberska, II wicemiss Polonia 2009, dla Wiadomości24.pl

Kilka dni temu została laureatką plebiscytu Słupczanin Roku. Na swoim koncie ma m.in. tytuł Miss Nastolatek Południowej Wielkopolski oraz Miss Świata Parowozów. W poprzednim roku została II wicemiss Polonia. O sukcesach, pasjach i konkursie Miss Polonia 2009 rozmawiam z Katarzyną Suberską.

II wicemiss Polonia - Katarzyna Suberska / Fot. Archiwum - Katarzyna SuberskaZostałaś laureatką plebiscytu Słupczanin Roku. To już 15. edycja tego konkursu. Czym jest dla Ciebie to wyróżnienie?
- Jest to dla mnie duże zaskoczenie. Zostałam zgłoszona przez dyrekcję mojej szkoły, o czym tak naprawdę dowiedziałam się z prasy. Ta nagroda cieszy tym bardziej, że docenili mnie moi ludzie, z mojej miejscowości. To co robię, czym się od kilku lat zajmuję, zostało docenione również tutaj, w Słupcy.

Pojawiają się głosy, że nagroda ta nie powinna być przyznana Tobie, ponieważ w wyborach Miss Polonia reprezentowałaś województwo lubuskie...
- Reprezentowałam województwo lubuskie ze względu na to, że wzięłam udział w konkursie Miss Świata Parowozów Wolsztyn 2009. Ponieważ konkurs ten był organizowany przez ludzi z województwa lubuskiego, musiałam reprezentować dalej właśnie to województwo. Wygrana tam dała mi zieloną kartę, która umożliwiła mi udział w ćwierćfinałach Miss Polonia 2009. Wiele osób mówiło, że się wstydzę Wielkopolski, tym bardziej mojej miejscowości, co jest zresztą nieprawdą. Kwestie te były związane wyłącznie z regulaminem, który trzeba było przestrzegać.

Który z odniesionych sukcesów jest dla Ciebie najcenniejszy?
- Myślę, że każdy z tych tytułów. Niezależnie czy to chodzi o wybory miss, czy też to czym się zajmuję - we wszystko wkładam ogrom pracy i poświęcam temu swój czas. Poznaję wielu ciekawych ludzi i za każdym razem jest to nowa przygoda.

Finałowa gala Miss Polonia 2009. Co dzieje się za kulisami? Czy między uczestniczkami finału widać rywalizację, czy może wszystkie pomagają sobie nawzajem?
- Kiedy wróciłam do domu, wszyscy mówili mi, że jak była reklama, to trwało to bardzo długo. Natomiast za kulisami wszystko toczyło się w szybkim tempie. Miałyśmy siedem minut, aby przebrać się w suknię ślubną... W rzeczywistości za kulisami jest wielkie bieganie, szukanie swoich rzeczy, proszenie o poprawę fryzury, makijażu itd... Konkurs Miss Polonia to był jeden z nielicznych konkursów, gdzie dziewczyny niesamowicie zżyły się z sobą. Jednak im bliżej finału, podczas ostatnich prób generalnych, tą rywalizację było coraz bardziej widać.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Artykuł jest dość objętościowy ; )) Dlaczego więc tylko dwa (ładne) zdjęcia??

Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Miss Świata Parowozów. Niesamowite! nie wiedziałam nawet o takim konkursie światpowym. Jaka szkoda, że nie wypytałeś o więcej szczegółów , czym ten konkurs różni się od tamtych i na czym właściwie polega.
Muzykalność Katarzyny napewno nie jest bez znaczenia w jej sukcesach. tak mi się wydaje.
Powodzenia Kasiu , Studniówka za pasem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.