Facebook Google+ Twitter

Katarzyna W., matka Madzi, bohaterką książki

Medialna kariera Katarzyny W. podejrzanej o nieumyślne spowodowanie śmierci swojej półrocznej córeczki, Magdy z Sosnowca nie przestaje się rozwijać. Oto bowiem powstała pierwsza książka o tej tajemniczej osobie. Na razie przyjmowane są przedsprzedażowe zamówienia na książkę "Wybaczcie mi".

Okładka książki o Katarzynie W. "Wybaczcie mi". / Fot. EmpikKsiążka "Wybaczcie mi. Wiara, nadzieja, miłość. Historia Katarzyny Waśniewskiej" (bo tak brzmi pełny tytuł dzieła), wyszła spod pióra Izabeli Bartosz, na co dzień redaktor naczelnej czasopisma "Gala". Zapowiedź tej książki znalazła się na stronie internetowej Empiku, który zajął się jej dystrybucją i już przyjmuje zamówienia w ramach przedsprzedaży. W opisie historii 22-letniej Katarzyny, zamieszczonym na stronie Empiku znaleźć można następujące informacje: Kata­rzyna Waśniew­ska. 22 lata. Szczu­pła, drobna. nie­po­zorna. Wygląda jak nasto­latka. Mama pół­rocz­nej Madzi. Cała Pol­ska poznała ją, gdy szlo­cha­jąc bła­gała pory­wa­cza, aby oddał jej córkę, jej naj­więk­szy skarb. Poru­szeni byli wszy­scy. Aż oka­zało się, że matka kła­mie. Że dziecka wcale nie porwano. Mała Magda upa­dła i się zabiła, a matka jej zwłoki zako­pała w parku. Media zawy­ro­ko­wały, że takiej tra­ge­dii w Pol­sce jesz­cze nie było. Wszy­scy poczuli się oszu­kani. Fala nie­na­wi­ści do Kata­rzyny wzra­stała z każ­dym dniem. Więk­szość ludzi życzyła jej śmierci, naj­le­piej ukamienowania.

Izabela Bartosz podczas pracy nad tą książką rozmawiała z mężem swojej bohaterki, Bartłomiejem Waśniewskim, jej teściową, nauczycielami, księżmi i znajomymi. W tych relacjach matka małej Madzi jawi się jako osoba bardzo inteligentna i niezwykle silna psychicznie. Autorka stara się spojrzeć w duszę młodej kobiety, która potrafiła kłamać tak przekonująco, że nie było nikogo, kto by jej nie uwierzył.Strona Empiku reklamująca książkę Izabeli Bartosz. / Fot. skan: Krzysztof Krzak

Premierę blisko 250 - stronicowej publikacji książki Izabeli Bartosz "Wybaczcie mi" zaplanowano na 23 maja (czyli niejako w przededniu Dnia Matki). Będzie kosztowała 31,99 złotych. Wydawcą jest G + J Gruner & Jahr.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (33):

Sortuj komentarze:

Dla kontrastu:
link

(różnica odsłon między materiałami o dwóch różnych matkach, wykazuje, jak społeczeństwo żyje niejasnymi i brudnymi sensacjami, bez znajomości toku zdarzeń, linczuje słownie mamę Madzi, której wizerunek tworzą media, nagłaśniając sprawę nie do końca jeszcze wyjaśnioną, nikt nie zgłębia siły manipulacji, którą młoda matka może być tak zastraszona, że ukrywa fakty i powody swoich zachowań)

PS
Kontrasty nie ujmują autorowi punktacji materiału za przekazaną informację o książce.
Nie informacja o książce wzbudza kontrowersje, ale wydanie książki przed wyjaśnieniem ponurej sprawy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
niepisaty?
 • niepisaty?
 • 10.04.2012 21:25

no jeszcze niech film 3d nakręcą o ścierwie,ja pi...ole co za chory człowiek z autora tego łajna.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Izabela Ziobro
 • Izabela Ziobro
 • 10.04.2012 18:40

To jest skandal, zeby zarabiac na smierci dziecka :(
Pani redaktor to chyba zmysly postradala. Gdzie tu moralnosc?
Wierzyc mi sie nie chce,
W ZYCIU JUZ NIE KUPIE "GALI" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ostatnia wiadomość z Super Expressu: "Redaktor naczelna Gali, Izabela Bartosz, postanowiła napisać książkę o losach Katarzyny Waśniewskiej. Publikacja Wybaczcie mi wywołała burzę. Internauci byli tak zażenowani książką, że zbojkotowali książkę. Empik wycofuje się z przedsprzedaży pozycji o Katarzynie Waśniewskiej wartej niecałe 32 złote."

Komentarz został ukrytyrozwiń
Fiona
 • Fiona
 • 09.04.2012 16:37

No brawo Pani naczelna. Pogratulowac pazernosci.
Zycze sprzedanego nakladu w wysokości 3 szt.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Anonimowy: rozumiem znaczenie słowa "dzieło". A Pan rozumie, co to takiego sarkazm?
Tak? To wszystko jasne. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ja
 • ja
 • 09.04.2012 12:38

Smiechu warte zarabiac na smierci dzieck .....SKANDAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
natalia
 • natalia
 • 09.04.2012 12:37

Niech sobie ją sama poczyta. W Dniu Matki.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Anonimowy
 • Anonimowy
 • 09.04.2012 12:19

Panie Krzysztofie, "tak brzmi pełny tytuł DZIEŁA"?
Rozumie Pan znaczenie słowa "dzieło"?
Mickiewicz, Słowacki, Żeromski coś mówią?
Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń
NANA
 • NANA
 • 09.04.2012 10:54

Nie kupię już nigdy teo szmatławca "Galii" tak jak lubiłam czytać..tak dziekuje bardzo...dawać p***e zarobić bo zabiła... może jeszcze film nakręcić?...TA KSIĄŻKA TEZ BĘDZIE JEDNYW WIELKIM KŁAMSTWEM... OT JAK PROMUJE SIĘ MORDERCÓW DZICIOBÓJCÓW...
PANI NACZELNA....BRAWO!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.