Facebook Google+ Twitter

Katarzyna W. trafiła do aresztu. Dziecko zginęło w domu [Wideo]

W internecie i telewizji ukazał się film, w którym matka Madzi opowiada, jak doszło do śmierci jej córeczki.

 / Fot. Screen YoutubeNa nagraniu widać matkę Magdy i Krzysztofa Rutkowskiego. Mama Magdy siedzi na podłodze i rozmawia z detektywem. W nagraniu możemy usłyszeć, jak doszło do śmierci Madzi.

Detektyw na konferencji prasowej powiedział, że matka 6-miesięcznej Magdy przyznała się, że dziecko wypadło jej z dłoni i uderzyła głową o próg. Co skutkowało śmiercią dziewczynki. Detektyw chciał przeprowadzić badanie na wykrywaczu kłamstw - matka nie wyraziła zgody.



Czytaj także: Detektyw Rutkowski podsumowuje swoje śledztwo.

Sąd Rejonowy Katowice-Wschód na dwa miesiące aresztował Katarzynę W. Kobieta odpowie za nieumyślne spowodowanie śmierci dziecka. O jej aresztowanie wnioskowała katowicka prokuratura okręgowa. Obawiano się matactwa ze strony matki półrocznej Madzi. Na 6 lutego została wstępnie zaplanowana sekcja zwłok dziewczynki.

Zobacz również drugi film

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

emila
  • emila
  • 05.02.2012 23:58

Ona placze i pali gupa ze sie bala ze to ze tamto.powinna sie ja wykastrowac zeby nie mogla miec wiecej dzieci i wsadzic na dlugie lata do paki.nie mialabym dla niej litosci jak bym ja teraz spotkala na ulicy

Komentarz został ukrytyrozwiń
Paula
  • Paula
  • 05.02.2012 19:58

Kłamczucha niech zgnije w wiezieniu,beszczelnie kłamała do kamery. Spała w ciepłym łożku gdy jej dziecko leżalo porzucone przez nia i to jeszcze nie daleko jej domu. Ta bestia nie ma serca to potwór z piekła rodem i tak nie wierzę w ten niby nieszczęśliwy wypadek. MORDERCZYNI!

Komentarz został ukrytyrozwiń
natali kosi
  • natali kosi
  • 04.02.2012 23:04

ps. do komentarza wcześniej- Ciało nie bylo nawet zakopane-tylko przysypane gruzem, bo się nawet kopać w zamarznietej ziemi nie chciało. szczescie tylko, że psy jej nie rozszarpały. poprostu kobieta zrobiła sobie rozgłos na cały kraj i już nigdy wiele osób jej nie zapomni.

Komentarz został ukrytyrozwiń
natali kosi
  • natali kosi
  • 04.02.2012 22:58

a co to znaczy "trzymała się sama, stała prosto na rękach"? ona coś takiego mówi. tzn. że kobieta jej nie trzymała? wypadki się zdarzają, nawet takie tragiczne,ale nieetyczne zachowanie matki zupelnie zasługuje na karę. jak można nie wezwac pogotowia, żeby chociaż próbowali ratować dziecko?!!! jak można rzucić je jak śmiecia i przykryć gruzem?! MATKA TO POTWÓR-JESLI TO PRAWDA! a "zachowanie Rutkowskiego', które nazywa policja nieetycznym jest tu zupelnie uzasadnione i jest początkiem kary dla niej. kobieta nie była zastraszana, bo wyszla z nim pod rękę od policji-ufała mu i ciężko jej było z tym co zrobiła-sumienie powinno ją zeżreć. POWINNA ZAPŁACIĆ ZA AKCJĘ POSZUKIWAWCZĄ! to szło z państwowych pieniędzy, a ona sobie wszystko zmyśliła, jak dizecko co dzwoni do jakiejś instytucji i mówi o bombie-dziecko może nie rozumie powagi sytyacji, ale dorosła kobieta (fakt, nie do końca normalna) a ją powinni oskarżyć o zbeszczeszczenie zwłok, zabójstwo, fałszywe zeznania, utrudnianie śledztwa, BRAK SERCA I ROZUMU! i oszukanie całego narodu, bo wszystkie matki mają się na baczności, bo grasują porywacze, a tu -KOBIETA, KTÓRA RODZI DZIECKO I NAWET MU PIERWSZEJ POMOCY NIE UDZIELA, TYLKO JE WYRZUCA!!!! ja mam nadzieję, że te 5 lat, które jest w propozycji dla niej, to jakiś żart i że posiedzi co najmniej ze 20! za zbrodnie na bezbronnych dzieciach powinny grozić większe kary. one nam ufają, a tu takie rozczarowanie. co to dziecko sobie o niej myśli widząc ją z nieba? życze tej wstrętnej babie, żeby jej się śniła po nocach zamarznięta Córcia i nie dała zapomnieć. ZERO LITOŚCI!`a Dziewczynka nie bedize sie chociaż męczyła dłużej z taką matką. poza tym jak można takei maleństwo oddać dziadkom na dwa tygodnie? ja czasem muszę zostawić na dzień i strasznei tęsknię. NIEODPOWIEDZIALNA GÓWNIARA!!!NIEKTÓRZY NIE POWINNI MIEĆ DZIECI! PROPOZYCJA DLA RZĄDU-wprowadzić badania psychologiczne i psychiatryczne dla matek i ojców, systematycznei co rok, żeby się dzieci nie męczyły z wariatami!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 04.02.2012 11:25

już znaleziono dzieciatko,zakopane w zmarznietej ziemi!okrucieństwo ludzi nie ma granic chyba nawet diabeł mógłby sie od nich uczyć!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Maciej Duda
  • Maciej Duda
  • 04.02.2012 08:57

Jak tak mozna . MORDERCZYNI!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Abin
  • Abin
  • 03.02.2012 15:39

Morderczyni?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Elżbieta Szychlińska
  • Elżbieta Szychlińska
  • 03.02.2012 15:20

Ja ciągle nie wierzę!