Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22458 miejsce

Katarzyna W. usłyszała zarzuty, m.in. zabójstwa Madzi

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-12-29 00:42

Katarzyna W. będzie musiała odpowiedzieć za zabójstwo córki, zawiadomienie o przestępstwie, które nie miało miejsca, a także za wprowadzanie organów ścigania w błąd i kierowanie podejrzeń na inną osobę.

 / Fot. Mikołaj Suchan/PolskapresseJak informuje Gazeta.pl, śledztwo prowadzone przez okręgową prokuraturę w Katowicach zostało już oficjalnie zakończone i najpewniej już w poniedziałek do sądu trafi akt oskarżenia. Katarzyna W. będzie jedyną oskarżoną w tej sprawie osobą, nikomu innemu nie postawiono żadnych zarzutów.

Zobacz też: Półnaga Katarzyna W. na koniu w tabloidzie


Śledztwo w sprawie zabójstwa małej Madzi ciągnie się już prawie od roku, wciąż budząc sporo emocji. Jej matka z początku utrzymywała, że dziecko zostało porwane, ostatecznie jednak przyznała się do zabójstwa, wpierw jednak twierdząc, że był to wypadek. Opinia biegłych wykazała jednak, że półroczna dziewczynka została uduszona.

W chwili obecnej Katarzyna W. znajduje się w tymczasowym areszcie w Katowicach. W połowie stycznia ma minąć termin jej aresztowania, ale wciąż nie jest pewne, czy śledczy będą wnioskować o jego przedłużenie.

Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Nie wszystko złoto co sie, świeci . Pokazała że talent aktorski ma , ale zile go użyła .? Moim zdaniem to powinna być zamknięta do szpitala psychiatrycznego . Ciekawe czy chociaż przeprosi wszystkich tych , co oszukała i szukali jej dziecka na daremno , aż w końcu pękła .! Przebaczyć trzeba ale taka osoba nie powinna już zostawać matka, nie nadaje się .!

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Katarzyna W. będzie musiała odpowiedzieć za zabójstwo córki (...).

Hm, w kwestii formalnej, tekst jest "bez upiększeń" więc pamiętajmy, że oskarżony odpowiada po dowiedzeniu przed Sądem zasadności oskarżenia i po orzeczeniu winy oraz wymierzeniu kary...:)
Co do fotografii - dobrze, że z podpisu nie wynika, kogo przedstawia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fotka jak fotka - osoba schowana za okularami i tyle...

Komentarz został ukrytyrozwiń

No nie wiem czy fotka pani podejrzanej o zabicie własnego dziecka jest odpowiednia . Nie zasługuje na taki lans.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Znając poziom współczesnych mediów, to sądzę, że jeszcze się załapie na zaproszenie do Tańca z Gwiazdami i Szymona Majewskiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.