Facebook Google+ Twitter

Katarzyna Werner została ambasodorem Euro 2012 w Poznaniu

Mezo, o. Jan Góra, Katarzyna Bujakiewicz, Bartosz Bosacki oraz Maciej Kurak. Do grona tych osób jako ambasador Euro2012 w Poznaniu dołączyła dzisiaj dziennikarka TVN Katarzyna Werner.

W uroczystości wzięli piłkarze Lecha Poznań, prezydent miasta oraz przedszkolaki z całej wielkopolski. Dla dzieci stowarzyszenie Wiara Lecha przygotowała 52 tysiące odblaskowych kamizelek. Przed stadionem w tym samym czasie trwała akcja Krewni Euro.

Akcja Krewni Euro odbyła się już po raz piąty. Pomimo złej pogody chętnych do oddania krwi nie brakowało. Wśród grona tych osób znalazł się Ryszard Grobelny, prezydent Poznania oraz Katarzyna Werner, która tego dnia otrzymała nominację na ambasadora Euro 2012.

Katarzyna Werner urodziła się w Poznaniu. Swoją dziennikarską przygodę zaczęła w TVP Poznań.
Następnie awansowała i przeniosła się do Warszawy gdzie prowadziła „Wiadomości” w TVP1. Obecnie pracuje w TVN24, gdzie prowadzi serwisy informacyjne najczęściej w PORANKU TVN24.

Oprócz świeżo nominowanej Pani ambasador największym powodzeniem wśród przedszkolaków cieszyli się oczywiście piłkarze Lecha. Uśmiechnięci pozowali do zdjęć i podpisywali swoje zdjęcia.

Gdy otrzymałam propozycję zostania ambasadorem, modliłam się, by moi szefowie zgodzili się na to - mówi dziennikarka - Jest to społeczna inicjatywa dla dzieci, mieszkańców nie związana z komercyjnym przedsięwzięciem. Od szefów usłyszałam: działaj! Jestem pod wrażeniem, jak widzę, że stadion rośnie. W środku jestem po raz pierwszy. Jestem dumna, że jestem z Poznania. To moje miejsce na świecie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.