Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19199 miejsce

Katarzyna Zielińska ratuje serce Szymonka! Dołącz do pomocy!

Kiedy chodzi o ratowanie życia, to wszyscy jednoczą się i robią wszystko, aby zrealizować ten najważniejszy cel. Aktorka, Katarzyna Zielińska udziela się w akcji charytatywnej, która ma na celu uratowanie serca walecznego Szymona.

Szymek czeka na poważną operację serca. Aktorka, Katarzyna Zielińska apeluje do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc w zbieraniu funduszy na operację chłopca. / Fot. Fot. Zdjęcie udostępnione na potrzeby materiału przez aktorkę. Katarzynę Zielińską

Aktorka apeluje do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie finansowe na rzecz chłopca, albowiem tylko dzięki należytym funduszom może dojść do zabiegu.

Szymon urodził się z wadą serca, przeszedł już jedną operację, ale jak się okazało jakiś czas temu, potrzebny jest kolejny zabieg. Planowa operacja uratowania po raz kolejny serca Szymona zaplanowana jest na pierwszy kwartał 2014r. Jednak, aby zabieg mógł się odbyć, musi zostać zebrana kwota pieniędzy, która z dniem dzisiejszym wynosi 29 TYSIĘCY EURO. Może się wydawać, że kwota jest trudna, ale już raz się udało, to i teraz musi.

Do akcji wsparcia Szymonka dołączyła wspominana aktorka, Katarzyna Zielińska, która wraz z podopiecznym Fundacji wzięła udział w specjalnej sesji charytatywnej.

Więcej o Szymonie pod linkiem: www.sc.org.pl/naratunek/szymon_jawor

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.