Facebook Google+ Twitter

Katastrofa lotnicza w Rosji

Zdjęcia z opisanej kilka dni temu katastrofy przedstawiają całkowicie zniszczony samolot w Igarce. Wypadek miał miejsce przy gęstej mgle i słabej widzialności. Przeżyło 3 lotników i 1 pasażer. Proszę porównać z Tu-154 w Smoleńsku.

http://foto.ng.ru/galleries/1383?photo=16100#cntr

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Przy dokładniejszym szukaniu i rozszerzeniu tej informacji jest o mgle i to gestej.
Ten kokpit z An-24 ma pokazaną całą tzw wręge siłową. Ona jest solidniejsza i przetrwała pożar.
Co do wyparowania kokpitu Tu-154 to obecnie dowiadujemy się po tylu miesiącach i to nie z powietrza a z ziemi o intensywnej rozmowie generała z kapitanem - ale dlaczego dopiero dzisiaj. To że przedstawiciel naszej ambasady z Moskwy kazał niszczyć dowody i co też dziś się dowiadujemy.
Tu -154 w Smoleńsku wykonał to do czego nie był planowany i żaden konstruktor nie spodziewał sie iż coś takiego może nastąpić. Na wiele pytań nie ma wciąż odpowiedzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przejrzałem kilka serwisów informacyjnych i na żadnym z nich nic nie znalazłem o mgle. Złe warunki, wiatr i deszcz, to i owszem. Co do porównania, to nasówa mi się takie przypuszczenie, że gdyby nie pożar, to prawdopodobnie przeżyła by większość pasażerów ,a może i wszyscy. Sądzę tak na podstawie info. że 3 członków załogi przeżyło ( kokpit był stosunkowo najmniej spalony). Ze zdjęć wynika że szczątki samolotu nie są rozrzucone, znajdują się obok siebie, i gdyby nie pożar, to kadłub prawdopodobnie znajdowałby się w jednym kawałku, lub ewentualnie byłby przełamany. Wnioski są takie: w Smoleńsku z dużo większego zamolotu została dosłownie miazga. Samolot był totalnie zdezintegrowany, rozpadł się na drobne kawałki, szczątki rozrzucone na b. dużej powierzchni, wszyscy zginęli ( na miejscu ? )i to pomimo braku pożaru. I jeszcz jeden b. ważny szczegół-w Igarce widać kokpit, nawet nieźle zachowany chociaż ogień strawił dużą część samolotu. W Smoleńsku nie ma po nim śladu. Wyparował. Same "dziwy" proszę Pana. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.