Facebook Google+ Twitter

Katastrofa lotnicza w Rosji. 8 osób przeżyło

Według najnowszych informacji 8 osób przeżyło katastrofę An-24 2 Kraju Krasnojarskim w Rosji. 7 osób zginęło na miejscu. Informację o tragedii podało ministerstwo ds. sytuacji nadzwyczajnych.

http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Volga-Avia_Antonov_An-24.jpg / Fot. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b0/Volga-Avia_Antonov_An-24.jpg/800px-Volga-Avia_Antonov_An-24.jpgDo tragedii doszło o 19.40 naszego czasu (21:40 czasu moskiewskiego) przy podejściu do lądowania. Samolot spadł 700 metrów od lotniska w małej miejscowości Igarka, w północnej części Kraju Krasnojarskiego, 2500 kilometrów na Wschód od Moskwy. An-24 leciał tam z Krasnojarska - poinformowała agencja Interfax.


Na pokładzie samolotu było 15 osób, w tym pięciu członków załogi. Wszyscy zginęli - wcześniej informowała Irina Andrianowa z ministerstwa ds. sytuacji nadzwyczajnych. Po wypadku samolot stanął w płomieniach. Więcej szczegółów na temat tragedii nie są jeszcze znane.

Co ciekawe, jeszcze dokładnie nie ustalono jaki rodzaj samolotu się rozbił. Irina Andrianowa mówiła o An-25, również agencja Interfaks pisała o A-25. Serwis newsru.com zauważa, że takich modeli nie ma, dodając, że najprawdopodobniej chodzi o samolot An-24.

Źródło:
lifenews.ru

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Katastrofie uległ samolot An-24. Przewoźnik Katekavia nr. RA-46524 w locie z Krasnojarska do Igarki. Na pokładzie znajdowało się 11 pasażerów i 4 członków załogi. Wypadek miał miejsce o 1,40 czasu miejscowego. Lądowanie odbywało się w opadach stałego deszczu,złej widzialności i niskiej podstawie chmur. samolot zderzył się z ziemią 700 m od pasa nieco z boku. Przeżyło 3 członków załogi i 1 pasażer.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.