Facebook Google+ Twitter

Katastrofa smoleńska. Bydgoszczanie pamiętają

Inicjatorem comiesięcznych spotkań związanych z katastrofą smoleńską jest pan Krystian Frelichowski z Klubu Gazety Polskiej. Współorganizatorem jest pan Maciej Różycki. Mimo wydarzeń piłkarskich Bydgoszczanie pamiętają o katastrofie.

1 z 11 Następne zdjęcie
Zdjęcie: fot. Marek Wiśniewski
fot. Marek Wiśniewski

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (24):

Sortuj komentarze:

Troll
  • Troll
  • 11.06.2012 21:32

Ale to dziwaki !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Sędzimir
  • Sędzimir
  • 11.06.2012 21:23

Co z tego że paru ludzi pamięta.Większość "matolstwa" i tak zagłosuje na Tuska a mniejszość "matolstwa" na Palikota.A nędza w Polsce kwitnie tyle że teraz pod nowymi stadionami.Cóż, głupki i z tego jak widać się cieszą.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Waldek P.
  • Waldek P.
  • 11.06.2012 20:50

A niech sobie protestują ile im lat zostało zycia - kilka. Niech się nacieszą. Później dadzą renty dla Rydza do Torunia i taki ich los. tak chcą tak mają.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lipa
  • Lipa
  • 11.06.2012 17:53

Ile Sakiewicz płaci [ albo wyciąga ] kasy za występy jego klubów ?
Zwozi autokarami kiedy trzeba do stolicy itd...
Wszyscy w Polsce pamiętają ale czy w centrum miast trzeba z tego powodu robić przedstawienie ? Czemu to służy ?
Pamięć ma się w sercu i cichej modlitwie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kuba Wolski
  • Kuba Wolski
  • 11.06.2012 13:33

Wy zaś panie Chorążewicz, zajmujecie się oczywiście, tak jak zresztą cała PO bolszewicka propaganda, hodowlą "Gołębi pokoju"! Dla kogo ten kit???

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do tego na ogół takie osoby odważne są wyłącznie w necie, a w życiu to są często pantoflarze bojący się głośniej odezwać. :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Polonus anonim
Na ogół staram się nie reagować na takie prymitywne zaczepki, inwektywy, które prezentuje osobnik o nicku @Inka

Wystarczy tylko przejrzeć jej kilka "komentarzy" i dostrzegamy wysoką głębię intelektualną. Ułatwiła mi zadanie Marta Jener, którą zacytuję:

"@Inka Nie dalej jak wczoraj zarzucała mi Pani prymitywne wpisy. Jak mam ocenić te, które Pani tu zostawiła? "@czyt - przydało by się tym pachołkom Kremla ; obić mordy przez ich przyjaciół! hihihihih." "@Brzezicki- ale z ciebie s..... i co teraz, nie ma ciebie ty tchórzu?" "Brzezicki - ty sku**** pokaz sie tchórzu!!" Może to Pani wreszcie się pokaże, bo nie chce mi się wierzyć, żeby kobieta posługiwała się takim językiem..."

Do tego dołączamy te poniższe: "matoły", "prostaki", Tworki i mamy kompletny obraz psychologiczny tego osobnika, najprawdopodobniej płci męskiej, udającego kobietę. Psychiatria opisuje taki obraz pacjenta, który żywi się obrażaniem innych, czerpiąc z tego ogromną satysfakcję. Ale w przeciwieństwie do mnie (O 11:18 Inka tak napisała o mnie dzisiaj: "Poza tym to prostak; z klawiaturką pod ręką. Klawiaturka w takich rękach jest groźna dla państwa polskiego! " ), te osoby nie są groźne dla otoczenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Polonus anonim
  • Polonus anonim
  • 11.06.2012 11:44

Andrzeju(Andrzej Chorążewicz). Jestem zbulwersowany arogancją np. Adama Deglera i jemy podobnych osobników .Czytam co kto pisze i czasem , coś tam sklecę .Nie loguję się z prozaicznego powodu .Nie chce aby moje nazwisko krążyło po internecie a jakaś szuja podrywała mi autorytet.TO JEST GŁÓWNY POWÓD NIE LOGOWANIA SIĘ .Nieraz mnie obrażają tak jak np. Pana albo pana Marka .Piszesz rowniez roztropnie i mądrz.Panią Jadwigę również obrażają o wielu innych tu zalogowany.Ja zmieniam Nick i w ten sposób po mnie spływa niczym po mokrej kaczce woda.Mam wówczas ten komfort ,ze piszę, komentuję ,i debilom zamykam drogę do obrażania czy pomawiania .Na tym portalu robią to bezkarnie bezkarnie!Mało kiedy usuwa się ich wredne komentarze!Niestety.
Zachęcam Pana do wejścia na strony pana Gębka .Tam jest dobitny przykład jak bardzo obiecujący dziennikarz chce zrezygnować z pisania na tym portalu W24 lecz kilku internautów bardzo przychylnie ta panią ocenia i POZOSTAJE ta pani .Podaję adres do tej strony:link
Serdecznie pozdrawiam .
P.S Jeszcze jedno .Na tym portalu pisał (ostatnio coś nie ma jego komentarzy , pan Pabian)Zawsze kulturalny chętny do pomocy innym gdy maja problemy z wysłaniem swych linków np .Sadowscy .On rozpoczął ta akcje :Komentuj nie obrażaj

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
  • Inka
  • 11.06.2012 11:18

@@Polonus anonim - M. Chorążewicz; deklasuje elokwencją takich matołów jak Ty i "Matołopodobnych" .

Poza tym to prostak; z klawiaturką pod ręką. Klawiaturka w takich rękach jest grożna dla państwa polskiego!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Polonus anonim z odz.11:0
  • Polonus anonim z odz.11:0
  • 11.06.2012 11:13