Facebook Google+ Twitter

Katastrofa smoleńska. Klich: Macierewicz ogłupia ludzi

W wywiadzie dla onet.pl płk Edmund Klich stwierdził, że załoga TU-154M nie błagała o wskazanie im zapasowego lotniska jak sugeruje Antoni Macierewicz.

Antoni Macierewicz / Fot. PAP/Jacek TurczykW zeszłym tygodniu PiS opublikowało tzw. Białą Księgę. Według Antoniego Macierewicza dowodzi ona, że Rosjanie "zaszumili" czarne skrzynki, załoga błagała o odejście na inne lotnisko, a kapitan Protasiuk "próbował wyrwać ze śmiertelnej pułapki prezydenta". Wskazał również winnych katastrofy w polskim rządzie.

- To co przedstawił pan Macierewicz to mieszanka manipulacji, nieprawdy, domysłów i kuriozalnych teorii bez poparcia w rzeczywistości - stwierdza płk Edmund Klich w wywiadzie dla onet.pl

Klich sugeruje między innymi, że zapasowe lotnisko powinno być wyznaczone już w Polsce, a załoga prezydenckiego samolotu próbowała podejść do lądowania. Nie ma żadnych dowodów na to, że kontrolerzy w Smoleńsku mieli rozkaz sprowadzenia na ziemię polskiego TU-154M.

- Niech sobie pan Macierewicz snuje swoje fantastyczne teorie, które nie mają potwierdzenia w rzeczywistości, ale niech nie ogłupia społeczeństwa. W głowie niewprawnego słuchacza wytwarza się obraz zamachu, dzięki propagandzie Macierewicza - podkreślił płk Klich.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (59):

Sortuj komentarze:

sa
 • sa
 • 11.10.2011 00:17

-studenci plotkują i się śmieją - w końcu ktoś z (rp) będzie REPREZENTOWAŁ pseudo-media?- i zapraszanych do TV KOLESI i KOLEŻANKI ? CYRK i błazenada zatacza w mediach coraz większy krąg.Czy prawdziwe wiadomośći i fakty w niektórych mediach zastąpią:plotki,przekręty,mataczenie, ... , dezinformację, kłamstwa, popierają KORUPCJĘ w sejmie,PRZEKUPSTWO stołkami, ..., ? Wygrana Platformy Obywatelskiej w wyborach parlamentarnych to ponury zwiastun. Czekają nas kolejne cztery stracone lata - uważa publicystka Rutkowska- zwycięstwo PO oznacza, iż nie zmieni się kierunek i modus operandi polskiej polityki, który - jej zdaniem - jest nastawiony na destrukcję państwa i wspólnoty narodowej oraz "degradowanie potencjału, jakim wciąż jeszcze dysponujemy". "Czeka nas nieuchronna destrukcja państwa". Platforma Obywatelska nie ma już alibi - pisze Sztabińska - w osiem lat można kraj zmienić i naprawić, można też pogrążyć. - zależy, czy za cztery lata będziemy Tuska szanować, czy nie.- Nie będzie już mógł za SWOJE NIERÓBSTWO i USTAWY NIEKONTYTUCYJNE obarczać J.KACZYŃSKIEGO, PIS i pozostałą opozycję przy ciągłym poparciu niektórych mediów i akceptowaniu NIERÓBSTWA (NIE)rządu. WYNIKI WYBORÓW i NIEWIELKIE zwycięstwo PO nad PIS - to WIELKA PRZEGRANA KOŚCIOŁA (niektórych hierarchów i księży-sowy czy dzięcioły?). Wyborcy dziękują J.KACZYŃSKIEMU za DOBRY WYNIK PIS(niejedna partia MARZY o takim WYNIKU) ,a za cztery lata (a może wcześniej) uważają ,że J.KACZYŃSKI zostanie premierem po ZWYCIĘSTWIE PIS-u nad: PO i pozostałymi partiami. -NIERÓBSTWO,niekonstytucyjne ustawy,ZADŁUŻENIE POLSKI o KOLEJNE 400 mld.zł DŁUGU w ciągu 4lat(podwojenie go),kradzież przyszłych emerytur z OFE (prezydent przegrał 2 rozprawę w sądzie...), afery , ... - brak pomysłów na poprawienie UBÓSTWA NAJBIEDNIEJSZYCH(80% społeczeństwa), ... , - prowadzą POLSKĘ do WIĘKSZEJ ZAGŁADY niż GRECJA.,ale o tym przekonają się POLACY za kilka lat,że byli oszukiwani przez premiera o PRAWDZIWYM ZADŁUŻENIU POLSKI


,

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lipieniecki
 • Lipieniecki
 • 10.07.2011 15:00

A czy przypadkiem Tusk płk Klichowi nie zakazał pisemnie wypowiadania się na temat katastrofy w mediach??

Komentarz został ukrytyrozwiń
rym
 • rym
 • 05.07.2011 03:18

@kobe Wczoraj 22:51

kobe o sobie

Komentarz został ukrytyrozwiń
kobe
 • kobe
 • 04.07.2011 22:51

Wyjechali na wa wakację,wszyscy nasi nadopieczni,-gdy nie ma pana w domu,to jesteśmy niegrzeczni:)))

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
 • myNaród
 • 04.07.2011 22:20

do "może się uda edwinowi Dzisiaj 10:07"
wiem kolego wiem. wystarczy jedno zdanie gimbusa i alles klar jak mówią rosjanie. reszta to potwierdzenie
mimo to o następców (nawet z adhd) należy dbać.
w moim ostatnim wpisie można zauważyć, życzenia zdrowia dla ... tych następców.
nie wiem dlaczego tak postąpiłem, ale te życzenia to zapewne jakaś troska o własną d...
wiem również, że przeze mnie przemawia prywata pod postacią "ich dobre zdrowie to moja pełna emerytura" lub inaczej (w ich slangu) "zdrowie twoje w gardło moje"

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
 • myNaród
 • 04.07.2011 22:20

edwin synu

gorączka cię trawi? ty podupadasz na zdrowiu i to mnie martwi

Komentarz został ukrytyrozwiń
czesława
 • czesława
 • 04.07.2011 17:02

Natalio nie możliwe. Zdarzało ci sie bywac w gorszych miejscach. Aż takie zarozumialstwo jest przesadą. Czuwaj !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Natalia
 • Natalia
 • 04.07.2011 16:38

Co za poziom.Az wstyd się przyznać, że się jeszcze zagląda na W24

Komentarz został ukrytyrozwiń
ela
 • ela
 • 04.07.2011 16:28

Ela do Edwina. Edwin napisz coś bo robi się smutno. Jesteś dobrze rozumiany.

Komentarz został ukrytyrozwiń
anna dina
 • anna dina
 • 04.07.2011 14:54

nie szczekajcie psie mordy tak jak szczurzy pysk dyryguje

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.