Facebook Google+ Twitter

Katastrofa smoleńska. Kolejny film z miejsca tragedii

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2011-02-03 01:35

W internecie pojawił się kolejny film nakręcony po upadku tupolewa. Widać na nim miejsce katastrofy, szczątki ludzi i samolotu, połamane drzewa oraz rosyjskie służby pracujące na lotnisku.

 / Fot. Serge Serebro, Vitebsk Popular,CC 3.0, http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Tu-154-crash-in-smolensk-20100410-10.jpg&filetimestamp=201004221Od 10 kwietnia 2010 roku o katastrofie smoleńskiej napisano już wiele słów i postawiono wiele hipotez. Co się wtedy naprawdę wydarzyło i jak wyglądały ostatnie chwile życia pasażerów TU-154? Co działo się później? Śledztwo nadal trwa. Już sporo wiemy, ale nadal pozostają wątpliwości co do okoliczności wypadku.

W internecie pojawił się kolejny film nakręcony po upadku tupolewa. Widać na nim miejsce katastrofy, szczątki ludzi i samolotu, połamane drzewa oraz rosyjskie służby pracujące na lotnisku.

Czy ten film dostarczy nowych informacji?

Nowy film będzie dowodem w śledztwieWybrane dla Ciebie:
Komentarze (63):

Sortuj komentarze:

Marcin Tomaszewski
  • Marcin Tomaszewski
  • 04.06.2011 20:46

Dla człowieka wierzącego w Zmartwychwstanie Chrystusa Prawda nie kończy się na grobie. "Nie będzie nic ukrytego, co by nie zostało ujawnione." Prawda Chrystusa zwycięży, bo to On jest Prawdą!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
P.
  • P.
  • 30.05.2011 11:47

http://www.youtube.com/watch?v=eTwP4_gqdOc&feature=related

Komentarz został ukrytyrozwiń
magika
  • magika
  • 26.05.2011 23:39

wszedzie kłamia...prawda zawsze idzie do grobu...tyle

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jerzy Makiela. Jest pan już dużym chłopcem (przynajmniej sądząc po fotografii) i dziwi mnie beztroska z jaką pan przyjmuje raport MAK i zaufanie jakim obdarza działalność państwa pracującego pod dyktando pułkownika KGB. To się chyba nazywa naiwność, chociaż na usta ciśnie mi się mocniejsze słowo. Wypociny pani Anodiny nie powinny mieć dla każdego trzeźwo myśląco człowieka żadnej wartości poznawczej. Ta organizacja skompromitowała sie wielokrotnie w samej Rosji, nie mozna ufać komuś kto prowadzi śledztwo będąc jednocześnie podejrzanym. To jest wbrew zasadzie obiektywizmu . To się odnosi zarówno do tej śmiesznej komisji MAK jak i państwa rosyjskiego jako całości. Rosja nie jest wiarygodnym partnerem w czymkolwiek ,tym bardziej jeżeli chodzi o śledztwo w tak delikatnej sprawie. Przypominam że przedmiotem postępowania jest katastrofa lotnicza z udziałem prezydenta obcego państwa i jego najwyższych dowódców. W tym dowódców paktu, który Rosja w nowej doktrynie wojennej uznała za potencjalne źródło zewnętrznego zagrożenia. Mając to na uwadze, oraz długoletnią zbrodniczą praktykę tego państwa w stosunku do swoich oponentów, mamy prawo nie ufać niczemu czego osobiście w tej sprawie nie sprawdziliśmy. A nie sprawdziliśmy i już nie sprawdzimy. Tusk godząc się na taki tryb wyjaśniania tej tragedii zgodził się na tworzenie spiskowych teorii. Że takie powstają nikogo nie powinno dziwić. To naturalny odruch, że pierwszym podejrzanym jest zawsze kryminalista. A ten kryminalista ma wyjątkowo grubą kartotekę. I błagam, niech pan nie mówi w przypadku Rosjan o jakiejkolwiek metodyce. Już teraz wiadomo że nie w każdym przypadku była przeprowadzona sekcja zwłok, że zwyczajnie mylono próbki z materiałem do badań. Brzmi to brutalnie, ale taka jest prawda, no ale niektórzy wolą bardziej wierzyć putinowskim urzędnikom niż zdrowemu rozsądkowi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No Alicjo, dzięki. Jedno krótkie zdanie i już mnie częściowo uspokoiłaś. A Pan Jerzy Makieła chciałby zaraz na Policję, jakby mieli mało zajęcia, tym bardziej że trzeba mieć podstawę. Natomiast jestem zdania, ze trzeba być wyczulonym, ponieważ zbyt dużo reporterów i dziennikarzy ginie rocznie na tym świecie i to najwyższej klasy. A Daniela Zarębska nie należy do przeciętnych. Szczególnie należy dbać o bezpieczeństwo kobiet.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie panikujcie.........
Daniela Z. logowana: offline (05 styczeń 2011 20:38)
link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ponieważ nie mam dostępu do profilu autorki: <a href="link s więc do telefonu autorki, poprosiłem redakcję "W24" o sprawdzenie. Wystarczy z profilu nr telefonu i jeden telefon wykonać, to wszystko.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Romanie Koźmiński. Tutaj: <a href="link autorka artykułu "To nie był zamach................", dopięła w komentarzach tegoż artykułu linki do artykułów bardzo niewygodnych dla rosyjskiego wywiadu. Jak ktoś chce, może próbować wejść, może mój komputer zaczął szwankować?!
Jednak istotą w sprawie był link do filmu w You Tube a w filmie zeznanie rosyjskiego agenta, który wiedział ze długo nie pożyje po tym wywiadzie. Jednak oddał się w ręce wywiadu amerykańskiego i dokona zeznań pod warunkiem ogłoszenia światu na You Tube. Swoje życie zostawił losowi, powiedział jasno, służby specjalne Rosji mają zasięg praktycznie nieograniczony i pod tym względem nie należy mieć złudzeń. Wypowiedź agenta w korelacji z ostatnimi wydarzeniami na świecie wyjaśnia wiele zagadnień. Rzeczywiście, na podstawie tej wypowiedzi, jest powód żeby USA "trzęsły portkami"! Oglądałem osobiście. Film torem bezwładności krążył w internecie, aż link do niego zamieściła Daniela Zarębska w komentarzu i nie tylko ten link. Mnie włosy dęba stanęły. Na domiar nieszczęścia Daniela Zarębska pisze artykuł, który zostaje wydany w dniu 24-12-2010, tutaj: <a href="link w dniu 24-12-2010. A w dniu 26-12-2010 jest ostatni wpis do "W24" i kontakt urywa się!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Wierzbicki, zanim mnie Pan obrazi to może będzie Pan łaskaw odpowiedzieć na parę pytań. Podkreślam odpowiedzieć a nie kluczyć i rozważać czy posiadam wyższe uczucia czy nie...
Wczoraj o godz. 10:27 piszesz Pan w sposób egzaltowany "Ogłaszam alarm!!!!!!!!!!!!!1 Dla wszystkich użytkowników" a następnie "Mam wszelkie podstawy sądzić, że służby specjalne mogły zrobić krzywdę naszej koleżance Danieli Zarębskiej"
Na moje pytanie - czy pan zawiadomił odpowiednie służby o swoich podejrzeniach? Pisze Pan o godz. 11:33 "Redakcja "W24" w przypadku braku kontaktu, powinna natychmiast powiadomić Policje i Prokuraturę o zaginięciu i prawdopodobieństwie dokonania zbrodni!
Panie Wierzbicki, przecież to Pan napisał, że ma wszelkie podstawy sądzić, tak czy nie? To Pan, nie ma wyższych uczuć odsuwając od siebie obowiązek powiadomienia policji o dokonaniu zbrodni. Ba, powiem więcej, mając taką wiedzę i nie zawiadamiając policji popełnia Pan przestępstwo...
Panie Wierzbicki, niech Pan w krótkich żołnierskich słowach odpowie - powiadomił Pan policję o tej jak to Pan określa "zbrodni" czy nie?
Jest jeszcze jeden aspekt tej sprawy, ja wiem, że popełnia Pan przestępstwo nie informując policji o tej zbrodni, czyli jak ja nie poinformuje policji to też popełnię przestępstwo:-(((( Chyba będę musiał zadzwonić na policję i poinformować ich, że Pan Wierzbicki ma wiedzę na temat popełnionej zbrodni i nie informuje o tym organów ścigania...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Jerzy Makieła, ja tak nisko Pana nie oceniałem. czyżby był Pan pozbawiony uczuć wyższych, należnych dla Homo Sapiens Paver Economicus?!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.