Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

46714 miejsce

Katastrofa smoleńska. Rosjanie nie chcą oddać broni oficerów BOR

Moskwa nadal nie oddała Polsce broni oficerów BOR-u, którzy byli na pokładzie tupolewa.

 / Fot. PRSteam.net/ licencja CC uznanie autorstwa 2.5Jak informuje Wirtualna Polska, polscy śledczy zwracali się do Rosjan zarówno drogą oficjalną, jak i nieoficjalną, z prośbą o zwrot broni polskich funkcjonariuszy. Moskwa do tej pory nie poinformowała, kiedy zamierza oddać pistolety polskiej prokuraturze.

Jak zauważa jeden z funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu, nawet najbardziej skomplikowane badania balistyczne nie trwają dłużej, niż dwa miesiące. Trudno więc wytłumaczyć postępowanie rosyjskich śledczych.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

gazda
  • gazda
  • 17.05.2011 09:42

A komu i na ch.. j to potrzebne ? Pijani funkcjonariusze i wojskowi więcej gubią i nie ma larum.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kochany
  • kochany
  • 17.05.2011 04:44

pucio tys to teraz posrol

Komentarz został ukrytyrozwiń
Pucio
  • Pucio
  • 17.05.2011 00:41

hammer2, dziwne jest twoje rozumowanie. Na pokładzie tutki byli przedstawiciele wszystkich opcji politycznych. Nie żal ci ich jako polityków? Dlaczego? Nie lubisz polityków w ogólności? Czy tych konkretnych polityków nie darzyłeś poważaniem? Jednak to byli polscy politycy. Polacy ich wybrali. Więc co, nie lubisz polityków? Warto polubić chociaż część, bo bez nich nie może istnieć państwo, a chyba oboje chcemy żeby istniało? Nieprawdaż?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gieorgij Kres
  • Gieorgij Kres
  • 17.05.2011 00:36

Przypomniał mi się kawał jak Sasza ukradł królika a potem go razem z właścicielami go szukał.To jest taka sama sytuacja.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Sławek
  • Sławek
  • 17.05.2011 00:06

Jeżeli glocki były w ogniu (podobno eksplodowała amunicja - strzały na filmie!) to niewiele z nich zostało. Ale jeżeli nie były w ogniu, a ktoś strzelał, to może z nich ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
jacek
  • jacek
  • 16.05.2011 15:39

z pistoletami kraju nie obronimy.tusk powinien zadac po rosjanach za skonfiskowane pistolety baterie nowoczesnych rakiet albo eskadre mysliwcow

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 16.05.2011 14:58

Oddajcie nam te pistolety, nie mamy czym bronić kraju!
:)

Tu wina Tuska, ojczyzna w potrzebie! Jarosławie przybywaj, choćby i na sanchopansowym ośle !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak ktoś się bał pomocy NATO w śledztwie to teraz ma... Udało się zatuszować lub ukryć własne grzeszki ale w zamian skompromitowano państwo na arenie międzynarodowej :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Premier Tusk oficjalnie przyznał, że współpraca z Rosją w kwestii wyjaśnienia przyczyn katastrofy smoleńskiej nie jest idealna. Polscy śledczy nadal oczekują na dokumenty, czarne skrzynki , fragmenty wraku tupolewa i wiele innych dowodów. Być może pobyt Seremeta w Moskwie zmieni stosunek Rosjan do kwestii roszczeń polskich śledczych. Chociaż trudno w to uwierzyć.

Komentarz został ukrytyrozwiń
panjan
  • panjan
  • 16.05.2011 12:18

Zauwazcie ,ze nigdy sie nie zdarzylo aby ruski cos ukradl a pozniej dobrowolnie oddal .Ach gdzie te nasze zegary ,zegarki i dzwony koscielne ? Ach kiedy oni zaprosza do siebie Tuska i cale PO no kiedy ?