Facebook Google+ Twitter

Katastrofa smoleńska. Sprawa telefonu prezydenta wciąż wraca

O katastrofie smoleńskiej nie da się zapomnieć. Nie tylko z powodu ciągłego odkrywania nowych odkryć przez posła Antoniego Macierewicza. Także za sprawą odkrywczych doniesień "Gazety Polskiej" , "Naszego Dziennika" i paru innych podobnych mediów.

Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas konferencji prasowej zorganizowanej, 8 bm. na węźle Konotopa mającym połączyć autostradę A2 z południową obwodnicą Warszawy / Fot. PAP/Tomasz GzellOd kilku dni opinię publiczną szczególnie intensywnie dręczą informacje o tym samym brzmieniu: ktoś w Rosji "manipulował" przy telefonie Lecha Kaczyńskiego. W dodatku robił to kilka dni po katastrofie samolotu Tu-154M.

Sprawa, bądź co bądź poważna. Badała ją ABW. Zajęła się też nią w swoim czasie prokuratura wojskowa. Uznała jednak, że to kompetencja prokuratury cywilnej. Przekazała sprawę cywilnej. Cywilna wykonała co do niej należy i sprawę umorzyła raz na zawsze. Ściślej - odmówiła śledztwa. A jej decyzja jest prawomocna.

To wprawiło we wściekłość prezesa PiS, Kaczyńskiego. Wyraził mocne zdziwienie decyzją śledczych. Jak to – odmówili śledztwa? Odmówili śledztwa w sprawie połączeń z telefonu prezydenta Lecha Kaczyńskiego z 10 i 11 kwietnia 2010 r. Informację o "manipulacjach" przy telefonie Lecha Kaczyńskiego w Rosji opublikował "Nasz Dziennik". Według tej gazety, po katastrofie w Smoleńsku, "ktoś na terenie Rosji użył telefonu prezydenta. Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego ustaliła, że odsłuchiwano pocztę głosową" – napisała gazeta.

Polskie Radio podało dziś, 8 maja 2012, że stołeczna prokuratura odmówiła śledztwa w sprawie domniemanej kradzieży impulsów na szkodę Kancelarii Prezydenta RP. Ta decyzja jest prawomocna. Mimo to Prokuratura Generalna chce, by została jeszcze raz przeanalizowana.

Jarosław Kaczyński zareagował, że to wszystko jest bardzo dziwną sprawą, a "szczególnie dziwne jest uzasadnienie, że ta sprawa nie ma związku z katastrofą. Otóż ma związek z katastrofą i to jest związek, jak sądzę, bardzo istotny" – powiedział http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/599760,Kaczynski-dziwna-decyzja-prokuratury-ws-telefonu-prezydenta.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (52):

Sortuj komentarze:

To są fakty
 • To są fakty
 • 13.05.2012 07:38

Jeszcze raz sobie to przeczytaj bo nic nie zrozumiałeś
TAKA JEST MOJA OCENA I SĄ DOWODY NA OBECNE TRAKTOWANIE TEJ III RZECZPOSPOLITEJ POLSKI przez PiS pod przewodnictwem Jarosława Kaczyńskiego .
Prezydent w Rzeczpospolitej Polskiej, niestety , Lech Kaczyński wszystko robił by Polskę wpędzić w zawieruchę .Wszystko robił by z sąsiadami ( naszymi odwiecznymi ale tylko w przeszłości ,wrogami ), mieć jak najgorsze stosunki gospodarcze i polityczne .Zrobił to Lech Kaczyński skutecznie !
W partii opozycyjnej (PiS, pod przewodnictwem jego brata Jarosława Kaczyńskiego) będącym matecznikiem również dla Lecha Kaczyńskiego , wrzało !!!
Obu braciom (Lechowi i Jarosławowi Kaczyńskim ) marzyło się mieć władzę absolutną w Polsce .NA DRODZE ICH OPĘTAŃCZYM ZAMIAROM STAŁ NARÓD POLSKI , KTÓRY ZDECYDOWANĄ WIĘKSZOŚCIĄ ICH ODRZUCIŁ OD REALNEJ WŁADZY w Rzeczpospolitej A DAŁ MANDAT NA RZĄDZENIE Platformie Obywatelskiej (premierowi - Donaldowi Tusk , marszałkom: sejmu - Bronisławowi Komorowskiemu oraz senatu - Bogdanowi Borusewiczowi ) oraz Polskiemu Stronnictwu Ludowemu z Waldemarem Pawlakiem
TAKI STAN RZECZY MOCNO KOMPLIKOWAŁ OBU BRACIOM (Lechowi i Jarosławowi Kaczyński ) W PRZEJĘCIU WŁADZY W POLSCE !!!
<<<<Wobec takiego stanu rzeczy postanowili dojść DO WŁADZY POPRZEZ PUCZ , OBALENIE ZBROJNE LEGALNYCH WŁADZ W POLSCE !!! >>>>>>>>>>>

POCZĄTKIEM DO TEGO MIAŁO BYĆ : ZEBRANIE WSZYSTKICH NAJWYŻSZYCH DOWÓDCÓW SIŁ ZBROJNYCH POD DOWÓDZTWEM ZWIERZCHNIKA TYCHŻE SIŁ PREZYDENTA RP , Lecha Kaczyńskiego W JEDNYM , ODOSOBNIONYM MIEJSCU - BYŁ NIM POKŁAD SAMOLOTU TU -154 M ).
---
Opaczność Boża nas uchroniła przed zamachem stanu.
Pamięć o polskich bohaterach tych , którzy przelali krew za naszą wolną suwerenną Polskę uchroniła nas przed tym nikczemnym czynem !!!Samolot się rozbił by uniemożliwić ten pucz , ten zalążek ZAMACHU STANU !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
czyt
 • czyt
 • 11.05.2012 22:30

Feeee co tu tak cuchnie? A to mocher:)))))

Komentarz został ukrytyrozwiń
mocher
 • mocher
 • 10.05.2012 09:00

@Magda Wieczorek, to nie jest hi hi hi.
Tam gdzie jest Jarosław Kaczyński tam jest ;kłótnia , zdrady , katastrofa TU -154 M , brak poszanowania do drugiego człowieka , tam jest podważanie naszych praw jako Polaków żyjących w suwerennym , wolnym kraju , tam jest podważanie wiarygodności naszych władz (Prezydenta , rządu , instytucji państwowych ) Tam gdzie jest Jarosław Kaczyński tam jest wszystko źle .
Jarosław Kaczyński jest złym człowiekiem i na dodatek jest wrogiem nas Polaków i Rzeczpospolitej .
Kim jest Jarosław Kaczyński .Kim są Kaczyńscy .
ODPOWIEDŹ JEST JASNA I KLAROWNA !!
Miejsce Jarosław Kaczyńskiego jest w więzieniu a wpierw musi być postawiony przed TRYBUNAŁEM STANU jako wróg RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ I POLAKÓW !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
mocher
 • mocher
 • 10.05.2012 08:56

@Magda Wieczorek
Kogo Kaczyńscy ,Lech i Jarosław próbowali naśladować !
Kogo próbuje teraz naśladować Jarosław Kaczyński ?Pozwolę sobie dać cytat ,autora (Dumny Polak) a który był ciągle kasowany .Jednak zdążyłem go skopiować .
"W partii opozycyjnej (PiS, pod przewodnictwem jego brata Jarosława Kaczyńskiego) będącym matecznikiem również dla Lecha Kaczyńskiego , wrzało !!!!
Obu braciom (Lechowi i Jarosławowi Kaczyńskim ) marzyło się mieć władzę absolutną w Polsce .NA DRODZE ICH OPĘTAŃCZYM ZAMIAROM STAŁ NARÓD POLSKI , KTÓRY ZDECYDOWANĄ WIĘKSZOŚCIĄ ICH ODRZUCIŁ OD REALNEJ WŁADZY w Rzeczpospolitej A DAŁ MANDAT NA RZĄDZENIE Platformie Obywatelskiej (premierowi - Donaldowi Tusk , marszałkom: sejmu - Bronisławowi Komorowskiemu oraz senatu - Bogdanowi Borusewiczowi )
TAKI STAN RZECZY MOCNO KOMPLIKOWAŁ OBU BRACIOM (Lechowi i Jarosławowi Kaczyński ) W PRZEJĘCIU WŁADZY W POLSCE !!!!!!
<<<<Wobec takiego stanu rzeczy postanowili dojść DO WŁADZY POPRZEZ PUCZ , OBALENIE ZBROJNE LEGALNYCH WŁADZ W POLSCE !!!!!!!! >>>>>>>>>>>

POCZĄTKIEM DO TEGO MIAŁO BYĆ : ZEBRANIE WSZYSTKICH NAJWYŻSZYCH DOWÓDCÓW SIŁ ZBROJNYCH POD DOWÓDZTWEM ZWIERZCHNIKA TYCHŻE SIŁ PREZYDENTA RP , Lecha Kaczyńskiego W JEDNYM , ODOSOBNIONYM MIEJSCU - BYŁ NIM POKŁAD SAMOLOTU TU -154 M ).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Arku , hi hi hi a co to jest plotkarski moher?

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Magda Wieczorek
"Dla jasności poproście TVN24 o odtworzenie wszystkich nagrań z pierwszych minut po katastrofie to zobaczycie wiele ciekawych wydarzeń."

Pani Magdo.
Nie ma we mnie chęci, żeby Pani dogryźć.
Lubię się z Panią spierać, lubię Panią nie znawszy się...:)
Nie wiem co jest do "zrozumienia" w słowach zacytowanych.
Jeśli jest podtekst - proszę o wyłuszczenie. Bez tegoż Pani komentarz pobrzmiewa plotkarskim moherem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Arku szkoda, że nie zrozumiał pan mojego komentarza.
Panie Andrzeju nie sądziłam , że potrafi pan zniżyć się do takiego poziomu, szkoda.
@internauta- czytając twoje komentarze też się nie dziwię :))))
@ Historyk- jakie fakty historyczne masz na myśli, potrafisz to wytłumaczyć?
Panie Mirosławie generalnie popieram pański tok rozumowania w tej konkretnej sprawie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
 • Inka
 • 09.05.2012 15:27

Tusk chce uciekać podobno do Brukseli .... trzeba raczej mu zmienić kierunek do Moskwy hihihihihi.

Ale najpierw musi odsiedzieć w Polsce swoje - za zamach smoleński!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
 • Inka
 • 09.05.2012 15:21

Magda Wieczorek - bardzo lubię Pani merytoryczne komentarze! Widać że jest Pani profesjonalistką ,proszę częściej nas odwiedzać !

Tu na W24 mamy raczej namiastkę, prawdziwej historii . Tu raczej króluje" Kłamstwo" Pani Magdo!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Magda Wieczorek Wczoraj 22:40
Dla jasności poproście TVN24 o odtworzenie wszystkich nagrań z pierwszych minut po katastrofie to zobaczycie wiele ciekawych wydarzeń.
============================
Prosze o tym napisac. Ja slyszalem, ze powstaje o tym film.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.