Facebook Google+ Twitter

Katastrofa smoleńska wynikiem zamachu? Seremet: Nie ma na to dowodów

"Prokuratura nie znalazła dowodów wskazujących na to, że katastrofa smoleńska była wynikiem zamachu" - powiedział w TVN24 Andrzej Seremet.

 / Fot. PRSteam.net/CC BY-SA 2.5Prokurator Generalny odniósł się do wczorajszych tez stawianych między innymi przez Jarosława Kaczyńskiego, który stwierdził, że coraz więcej faktów wskazuje na zamach. Seremet stwierdził, że polska prokuratura nie znalazła dowodów na to, że w Smoleńsku doszło do zamachu. Dodał jednak, że śledczy na razie nie wykluczyli żadnej z badanych przyczyn katastrofy.

Pytany o naukowców z USA, na których powołuje się zespół parlamentarny prowadzony przez Antoniego Macierewicza, Seremet stwierdził, że prokuratura merytorycznie odniesie się do ich wywodów.

Prokurator generalny powiedział również, że postępowanie będzie trwało dopóki, dopóty wszystkie dowody w sprawie katastrofy smoleńskiej nie wrócą z Rosji do Polski.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (18):

Sortuj komentarze:

ad  Rem
  • ad Rem
  • 30.03.2012 17:47

Seremeta z nadania PiS i 2 vice prokuratorów też z PiS > > mówią prawdę ! Ale Jarek ma swoje polityczne teorie , chory z urojenia .

Komentarz został ukrytyrozwiń
znawca
  • znawca
  • 30.03.2012 12:38

dwa wybuchy a kto to stwierdzil Macierewicz no to wszystko w temacie jak i ci pseudo profesorowie z usa co nie maja zielonego pojecia o katastrofach samolotow eksperci smiechu warte

Komentarz został ukrytyrozwiń
T Zielinski
  • T Zielinski
  • 30.03.2012 11:01

No pewno! Dowiedziono, ze byly 2 wybuchy, a nie ma dowodow, ze to byl zamach!
Co za durnie i mysla, ze z ludzi zrobia durni. No bo wszyscy wiemy przeciez, ze samoloty jak laduja to zawsze maja po 2 wybuchy, wiec to normalka...
I te smieci , rekawiczki, ziemia i kawalki drewna w ciele zaszyte, to tez oznaka niesamowitych przyjaznych uczuc naszych wschodnich braci i ogromne poszanowanie dla zmarlego, a pewnie i reszty zmarlych.
Oni nas tak strrrrrasznie kochaja, ze jeszcze nigdy nie zrobili nam zadnej krzywdy!
A te wszystkie slady, ze byla bomba termobaryczna to same sie zrobily na cialach zamordowanych.
Jesli Rosjanie łżą, to mozna to zrozumiec, ale jesli łże polski prokurator - to kto mi powie, co nalezy z nim zrobic?

Komentarz został ukrytyrozwiń
CYKLON B
  • CYKLON B
  • 30.03.2012 07:07

....NO BO CO MA POWIEDZIEC.....PAN SEREMET......TEZ CHCE.....JESZCZE ZYC...NIZ PLYWAC POD WODA 2 TYGODNIE JAK SZYFRANT ZIELONKA....BADZ SPASC CASA TUPOLEWEM ALBO W IMIE ZYCIA....POWIESIC SIE JAK.....LEPPER...!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
CYKLON B
  • CYKLON B
  • 30.03.2012 06:57

...CZY KTOS WYMIENI.....DWA NAZWISKA...WYDALONYCH Z POLSKI AGENTOW KGB...PO 1989....Z WSI SB I PZPR I "WOLNYCH STRZELCOW"....???....A JEST ICH OK. 1.6 MIL PO SZKOLACH WYWIADU KGB....PRZYGOTOWYWANYCH NA NAJWAZNIEJSZE STANOWISKA W POLSCE!!!....WIEC SKORO KONTRWYWIAD I WYWIAD POLSKI NIE ZNALAZL ....ZADNEGO....TO.....NIE PRACUJE DLA POLSKI....!!!!!....WIEC ZAMACH ...WYKLUCZONO....JUZ O 5.57....10.04 2010 W OREDZIU KOMOROWSKIEGO W TVPINFO.....!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Strazu23
  • Strazu23
  • 30.03.2012 00:31

Mam nadzieje ze więcej nikt tej ekipy PO nie wybierze chociaż nadzieja jest matką głupich.

Komentarz został ukrytyrozwiń
dana skowronska
  • dana skowronska
  • 29.03.2012 23:10

Az trudno uwierzyc ze rzad, prezydent polskiego narodu moga tak lekcewarzyc polskie spoleczenstwo.KIm sa Ci ludzie z otoczenia Tuska? a on sam? Kretacze, cwaniacy i tacy rzadza Polska. I im ma zalezec na wyjasnieniu katastrofy, to tylko swiadczy o polskim narodzie, jak oni nas reprezentuja a ze sami maja tyle na sumieniu to co, maja byc za wyjasnieniem tej sprawy gdzie sami powinni odpowiadac za to do czego doprowadzili? Im jest na reke aby tylko ucichla ta sprawa a Kopacz, to juz kompletnie potwor, jak zapewniala jak dopilnowala sprawy sekcji zwlok kazdej z osobna osoby, a teraz widzimy jak to wygladalo, jak mogli pozwolic na takie traktowanie zwlok Polakow w tym polskiego prezydenta. Gdzie ich patriotyzm? Oni tylko o stolki walcza a cala reszta to dla nich mala sprawa. Boze, jakie to przykre, przez tyle lat czekalismy na wyjasnienie Katynia, a teraz Smolenska nie mozemy wyjasnic w niby wolnej juz Polsce od dwoch lat, no penie trzeba nam bedzie czekac nastepnych dziesiat lat aby dowiedziec sie i tej prawdy.O ironio polskiego losu jaki nam teraz zgotowali 'nasi' bo w Katyniu nic nie moglismy zrobic.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Nuda
  • Nuda
  • 29.03.2012 22:41

O tak , tak było słychać dwa wybuchy, jedno pierdnięcie Macierewicza ,a po nim powtórzył Prezes.

Komentarz został ukrytyrozwiń
mikołajek
  • mikołajek
  • 29.03.2012 22:13

No nie wiem nie wiem ale skąd cały ten przytłaczający arsenał środków , metod , taktyk wespół z istnym pospolitym ruszeniem ludzi tak zwanych zwykłych i bynajmniej prostolinijnych co ramię w ramię z tymi rzekomo lepiej wykształconymi , zostaje mobilizowany by kryć i usprawiedliwiać czyjeś złe uczynki a wręcz draństwo ?.
Dzieje się tak systemowo i metodycznie w reakcji na każdy dosłownie każdy nowy istotny fakt który z inicjatywy oponenta ujrzy światło dzienne .
Paradoksalnie okazuje się jednak że w dłuższym okresie czasu jest to mechanizm autodestrukcyjny dla tegoż systemowego zjawiska.
Słabeusze , lizusy , partacze a także ludzie podli i paskudnie złej woli reagują na nowe niepożądane fakty odruchem takiej właśnie mobilizacji. Staje się to w przypadku tego typu ludzi odruchem warunkowym.
Uruchamiają oni wszystkie środki jakimi dysponują. Jednocześnie zachowując się w taki właśnie przewidywalny sposób demaskują się i obnażają. A że czują się bezkarni robią to tym bardziej ostentacyjnie. Tak właśnie zachowuje się obecna władza.
Oponent pozbawiony tego wszystkiego czym dysponuje władza czuje się bezsilny ale nie słaby. A to ostatnie władza zdaje się nie brać pod uwagę.
Spoko co ma wisieć nie utonie.
Mk.

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 29.03.2012 16:36

właściwie wiemy wszystko ... tylko po co to te ekshumacje ?uzasadnianie ze trzeba stwierdzić przyczyne zgonu jest groteskowe .!! przeciez spadł samolot... chyba ze chodzi o tożsamość osób więc po co pleść głupoty o przyczynach smierci...