Facebook Google+ Twitter

Katastrofa w ruchu powietrznym w dniu katastrofy smoleńskiej

Wojskowa Prokuratura Okręgowa w Warszawie otrzymała Pana pismo. Może Pan ujawnić jego treść?

Profesor Mirosław Dakowski w trakcie spotkania ze znajomymi. Z archiwum autora. / Fot. fot. L. L. Przychodzki- Przekazuję doniesienie w sprawie przyczyn Katastrofy wraz z dowodami i dokumentami. Mniemam, iż nie są one brane pod uwagę w żadnym z gremiów badających oficjalnie, z urzędu, Katastrofę Smoleńską - po stronie rosyjskiej firma MAK, prokuratura, po stronie polskiej zespół min. Millera, prokuratura Wojskowa oraz grupa łącznika do MAK płk. Klicha.Jest też zespół sejmowy min. Macierewicza, w sprawozdaniach oficjalnych spychany na margines.

Duża ilość istotnych analiz kinematyki i dynamiki przebiegu katastrofy została wykonana przez analityków niezależnych od władzy, skupionych w różnych serwisach internetowych i tam publikujących wyniki swych analiz.

Są tam jednoznaczne dowody wskazujące na zdecydowanie odmienny przebieg katastrofy od przebiegu lansowanego po 10 kwietnia przez ośrodki związane z MAK, czy ogólniej ze stroną rosyjską, a także z komisją min. Millera czy grupą płk. Klicha. W mediach nurtu rządowego i prorządowego nie uwzględnia się prac i osiągnięć tych analityków.

Z tego, co już wiem, złożył Pan trzy dokumenty. Dlaczego?
- Dlatego niniejszym, z ostrożności procesowej, składam do wiadomości Prokuratury Wojskowej trzy dokumenty: Dodatek dla Opornych oraz...

Zeszyty Smoleńskie? Zgadłam?
- Zeszyty Smoleńskie nr 2, będące kontynuacją Białej Księgi oraz Zeszytów Smoleńskich nr 1, i "To elementarne, Watsonie" - artykuł opublikowany w grudniu.

Co jest w tych dokumentach, Panie Profesorze?
- W tych dokumentach jest istotna część dowodów, które są przemilczane przez płk Klicha (por. adres poniżej) i podobnych propagandzistów.

Z dokumentów wyłania się prawda o katastrofie, w analizach której nie można uniknąć związku między nagłą, zapewne sztucznie wywołana mgłą, elektronicznym meaconingiem a wygięciem elementów samolotu, wskazujących na wybuch pod pokładem pasażerskim, w pobliżu głównego dźwigara. Zapewne, a jest to bardzo prawdopodobne, nastąpił też uprzedni wybuch uszkadzający stery. Tylko zespół tych elementów analizy w połączeniu z dezinformującymi pilotów, a prowadzącymi do katastrofy komunikatami z baraczku kontroli lotów na lotnisku Siewiernyj "na kursie i na ścieżce" mógł doprowadzić do tego, co się stało.

Temu wszystkiemu, wbrew oczywistości dowodów, przeczy m.in. płk Klich w wywiadzie z początku stycznia 2011 w wp.pl.

Jeśli prok. Parulski na naradzie z prokuratorami rosyjskimi w nocy z 10 na 11 kwietnia [por. ZAMACH na Siewiernym a Sześcioro Odważnych Polaków, dakowski.pl ] rzeczywiście nie wymusił na stronie rosyjskiej konieczności brania pod uwagę w śledztwie hipotezy zaplanowanego wcześniej zamachu (co jest oczywistością w takich wypadkach), to wobec istniejących i już nie dających się ukryć dowodów - musi on być wyłączony z udziału w dalszym śledztwie.

To, co pozwala sobie wypisywać płk Klich np. na temat sztucznej mgły, czy w ogóle możliwości zamachu, stawia go wśród osób ignorujących i ukrywających materialne, rzeczywiste dowody w sprawie Katastrofy. Smoleńskiej.

Załączam osobno (zał. 1) Dodatek dla Opornych, gdzie sprawa wybuchu w pobliżu głównego dźwigara i krawędzi natarcia skrzydeł jest przedstawione w sposób poglądowy, lecz nieodparty.

Co mówi załącznik numer 3?
-Załącznik 3. przypomina, że podstawowe prawa zachowania fizyki stoją ponad strachem różnych urzędników i jazgotem trolli. Są po prostu uniwersalne, nieodparte.

Również z ostrożności procesowej wymieniam do użytku prokuratury wojskowej nicki niektórych z analityków , których osiągnięcia w omawianej sprawie są bezsporne : Stary Wiarus, Free Your Mind, Tommy Lee, El Ohido Siluro, Łażący Łazarz, Manek, Rolex, Pluszeczek, inż. K. Cierpisz (to nazwisko). Świetne prace analityczne oraz syntezy tych i kilku innych badaczy są łatwo dostępne w internecie. Wnioskuję o szczegółowe przesłuchanie tych analityków w sprawie przyczyn i przebiegu Zbrodni Smoleńskiej.

Wiem, że jest Pan zmęczony, ale co dalej?
- Można ich prosić o pomoc przez maile w odpowiednich serwisach. Przypuszczam też, że mimo, iż występują oni pod pseudonimami, to ich IP i adresy są od miesięcy znane ABW i prokuratura może je uzyskać w ciągu pojedynczych godzin. Nie płacimy przecież chyba na darmo podatków na ABW i tym podobne struktury.

Z korespondencji z wieloma z analityków wiem, że nie przedstawiają wyników swych analiz i dyskusji prokuraturze z nieśmiałości raczej, niż ze strachu o swą, czy bliskich skórę. Ale na uczciwe pytania prokuratury dadzą na pewno odpowiedzi uczciwe i istotne dla oficjalnego ujawnienia prawdy.

Zapewniam prokuraturę i prokuratorów, że w XXI wieku nie da się tak głęboko i na długo prawdy o zamachu smoleńskim, jak zrobił to rząd Wielkiej Brytanii i jego wspólnicy w sprawie katastrofy gibraltarskiej z 4 lipca 1943 roku. Ogromny od tego czasu rozwój fizyki, elektroniki i informatyki takie ukrycie wyklucza.

Dlatego też konieczne jest w bliskiej przyszłości stanięcie, choćby ze względu na surową karalność ukrywania Prawdy, po Jej stronie, a wyeliminowanie z oficjalnej działalności osobników, którzy tę prawdę ukrywają, deformują i starają się ją zakrzyczeć.
Dziękuję za rozmowę i szczerość.

Rozmowa z prof. Dakowskim na temat katastrofy smoleńskiej- cz. 1

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (62):

Sortuj komentarze:

zqbpwedv
  • zqbpwedv
  • 13.07.2011 16:55

VPiHFb <a href="http://tytzpwrjgalj.com/">tytzpwrjgalj</a>, [url=http://zhdikfkbehwo.com/]zhdikfkbehwo[/url], [link=http://wlcqcowqqhzq.com/]wlcqcowqqhzq[/link], http://tpeycdxvfysg.com/

Komentarz został ukrytyrozwiń
qzentra
  • qzentra
  • 13.07.2011 14:33

MTfQrJ <a href="http://omqkbnymiufp.com/">omqkbnymiufp</a>, [url=http://fkpwzmommfjv.com/]fkpwzmommfjv[/url], [link=http://deywznslelkc.com/]deywznslelkc[/link], http://xabechfgimop.com/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czekam na kolejną rozmowę z profesorem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie Madziu, miał byc jeszcze jeden. Jesteśmy w trakcie opracowania tekstu.
Pozdrawiam:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Beato , gdzie kolejne odcinki tego wywiadu? Czegoś mi tu brakuje, chyba , że to koniec rozmowy z Profesorem?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie profesorze, bo levi prace straci:-))
Trafił Pan!;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przepraszam Cię Magduś. Wszystkiemu winna moja ciekawość. Chciałem się dowiedzieć cóżeś to napisała niestosownego. Zaraz też się domyśliłem, że to nie są Twoje słowa i z powrotem je ukryłem. NIe gniewaj się na mnie. Pa!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani(e) lewy! Widzisz ludzka istoto,prawa logiki też są - niemal - tak ścisłe, jak fizyczne. Zauważanie ich jest nie łatwe, bo zachodzi konieczność kojarzenia faktów zaistniałych w przeszłości z spostrzeżeniami w danej chwili. Tym razem udało mi się w oparciu o twoje wypowiedzi dojść do miejsca twego pochodzenia i twojej narodowości w oparciu o zwroty zawarte w twoich wypowiedziach. Piszesz bowiem: "Pani Traciak Zeszyty GP to taki sam papierowy śmietnik jak sama gazeta. Nawet to wc się nie nadają...." No i ten fragment Cię zdradził. Chcę Ci powiedzieć,właśnie o wspominanym przez Ciebie papierze gazetowym, co to nie nadaje się do wc. Widzisz "mój Drogi" - u nas w Polsce już dawno papier gazetowy nie kojarzy się z wc. będąc w Rosji - co prawda parę lat temu - zauważyłem, że w ubikacjach znajduje się pełno gazet. W pierwszej chwili przemknęła mi myśl, że Rosjanie są tak bardzo zapracowani, że na czytanie gazet wykorzystują czas przeznaczony na załatwianie potrzeb fizjologicznych. Ale po załatwieniu swojej potrzeby fizjologicznej zacząłem się rozglądać za papierem toaletowym i - wyobraź sobie - dostałem olśnienia, że te gazety służą do nieco mniej szczytnych celów, jak czytanie ich. Nie miałem wyboru. Musiałem też jedną z nich użyć - cóż miałem zrobić - innego wyjścia nie miałem. Żebym Ci powiedział czyje zdjęcie, akurat było na tej stronie, przeze mnie użytej do - no wiesz, do czego, to być może, mój komentarz zostałby usunięty, jak obraźliwy. Zaraz z kolei pomyślałem sobie, że gdybym ja tego nie zrobił, to zapewne zrobiłby to któryś z was Rosjan. Podejrzewam, że nie miałby, żadnych skrupułów, tylko by machnął sobie nosem Putina po odbycie i nawet by nie zauważył w swoim zachowaniu - niestosowności. Sam widzisz, że w moim logicznym wywodzie jest garstka racjonalnego rozumowania. umożliwiającego dojścia do narodowości, przy pomocy czyjejś wypowiedzi. Na koniec zapytam, kto Ci płaci - Rodacy, czy Polacy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trafiony komentarz Madziu:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 15.04.2011 16:54

Raz..raz...próba nr.1

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.