Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13427 miejsce

Kate i William, jako lalki. Barbie i Ken z nowymi twarzami

Firma Mattel wypuszcza specjalną serię swoich słynnych lalek. Tym razem zabawki będa podobne do brytyjskiej pary książęcej.

W rocznice ślubu książęcej pary można będzi ekupić lalki Barie i Kena z ich podobiznami. / Fot. Robbie Dale, CC 2.0Taką niespodziankę firma przygotowała z okazji pierwszej rocznicy ślubu uwielbianej na całym świecie pary. Lalki będą ubrane w kreacje przypominające stroje księcia i księżnej Cambridge z tego wyjątkowego dnia.

Barbie-Kate będzie ubrana w krótką wersję koronkowo-jedwabnej sukni ślubnej. Ozdobią ją: diadem wzorowany na tym oryginalnym - od Cartiera oraz słynny szafirowy pierścionek zaręczynowy księżnej. Zobaczymy także miniatury diamentowego naszyjnika oraz kolczyków stylizowanych na dębowe liście i owoce gruszki, zaprojektowane dla panny młodej przez Robinsona Pelhama.

Ken-Wiliam ubrany będzie w czerwony mundur Gwardii Irlandzkiej, przepasany niebieską wstęgą.

Za tak stylizowana parę lalek trzeba będzie zapłacić 100 funtów. "Premiera" zabawek zaplanowana jest na 7 kwietnia.

Już w 2011 roku ukazała się pierwsza lalka o fizjonomii Kate. Była to wersja zabawki w zaręczynowym stroju obecnej księżnej. Część dochodu ze sprzedaży lalek została przeznaczona na cele charytatywne podała TVP.info za PAP.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.