Facebook Google+ Twitter

Kate Middleton jest w ciąży

Kilka godzin temu świat obiegła wiadomość potwierdzająca, że księżna Kate jest w ciąży. Przedstawiciele Pałacu Św. Jakuba w Londynie poinformowali, że księżna Cambridge jest w 12. tygodniu ciąży i obecnie przebywa w szpitalu z powodu uciążliwych mdłości.

Księżna Kate w ciąży! / Fot. BBC"Ich Królewskie Wysokości Książę i Księżna Cambridge mają przyjemność poinformować, że Księżna Cambridge jest w ciąży. Królowa, Książę Edynburga, Książę Walii, Księżna Kornwalii, Książę Harry i członkowie obu rodzin są zachwyceni tą nowiną" - brzmi oświadczenie pary książęcej, spodziewającej się dziecka.

Księżna Kate obecnie przebywa w szpitalu króla Edwarda II w Londynie z uwagi na osłabienie i dokuczliwe mdłości. Pozostanie pod opieką medyczną przez kilka dni. 30-letnia księżna jest lekko odwodniona i zaleca się, by dużo odpoczywała.

Będzie to trzeci prawnuk królowej Elżbiety, a zarazem pierwszy wnuk księcia Karola.

Księżna Kate i Książę William są małżeństwem od 29 kwietnia 2011 roku.

Przypomnijmy, od kilku tygodni w mediach pojawiały się informacje na temat ciąży księżnej Kate. Świadczyło o tym m.in. to, że podczas jednego z dyplomatycznych spotkań księżna zamiast wina wybrała wodę.Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.