Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3782 miejsce

Kate Ryan: "Mam w repertuarze piosenkę w języku polskim"

Kate Ryan przyznała się w rozmowie ze mną, że posiada w repertuarze piosenkę w języku polskim. Po rozmowie mogę to śmiało potwierdzić. Zapraszam do przeczytania krótkiego wywiadu.

Kate Ryan in Lodz / Fot. Adam SęczkowskiPo występie na łódzkiej scenie, podczas imprezy "HollyŁódzkie Love Story" udało się nam zamienić kilka słów z Kate Ryan. Zapraszam do przeczytania krótkiej rozmowy z artystką.

- Dobry wieczór Kate
- Cześć

- Pochodzisz z Belgii. Masz wielu fanów w Polsce, także w Łodzi. Co sądzisz o naszym kraju, naszym mieście oraz o fanach?
- Tak. Kilka lat temu prawie każdy weekend spędzałam w Polsce. To jest piękny kraj, ale oczywiście nie tak piękny jak Belgia (śmiech), ale kocham śpiewać dla polskich fanów. Są oni fantastyczni i okazują uznanie dla mojej pracy i mojej muzyki. Jeszcze będę wracać do Polski ponieważ polscy fani są przyjacielscy a poza tym kocham polskie jedzenie.

- Śpiewasz w języku francuskim i angielskim. Może któregoś dnia spróbujesz zaśpiewać piosenkę w języku polskim?
- Tak. (śmiech) Potrafię śpiewać piosenki w języku polskim. Posłuchaj: “Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam”. Teraz możesz napisać, że Kate Ryan posiada w repertuarze piosenkę w języku polskim. (śmiech)- W ubiegłym roku nagrałaś nową, dance'ową wersję “Voyage, Voyage” i “Ella, Elle’la”. Czy od dawna myślałaś o nagraniu tych coverów?
- Nie. Wpadliśmy na pomysł nagrania nowych wersji - starych przebojów lat 80. i 90. i zrobiliśmy to. Każdy zna te piosenki a ja jestem szczęśliwa kiedy widzę ludzi śpiewających razem z mną. Może w przyszłości "odświeżę" kolejne stare piosenki.

- Kate, Dziękuję Ci za rozmowę i życzę wszystkiego najlepszego.
- Dziękuję, Uważaj na siebie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Przyznaję. Moja ulubiona piosenka z tej płyty to: "Nos Regards Qui M´Enflamment" ... oczywiście w języku angielskim.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niezłą rozmówczynię dopadłeś :) Na jej miejscu trzymałbym się jednak śpiewania po francusku. Praktycznie wszystkie jej najlepsze utwory są właśnie w tym języku. Na jej debiutanckiej płycie "Different" było chyba 11 angielskich i tylko 3 francuskie, ale właśnie te 3 stały się hitami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"- Dobry wieczór Kate
- Cześć"
I od razu zrobiło się tak pozytywnie : )

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.