Facebook Google+ Twitter

Katolicy będą nawracać homoseksualistów na EuroPride

Komunia i spowiedź - z tego będą mogły skorzystać osoby uczestniczące w zbliżającej się paradzie równości w Warszawie. Taką akcję zorganizowała grupa katolików.

O inicjatywie informuje portal Fronda.pl, który zachęca do udziału w ''nawracaniu'' homoseksualistów. Projekt ten od kilku dni działa już w Internecie, a w piątek da o sobie znać na ulicach stolicy, gdzie pojawią się plakaty reklamujące wydarzenie. W realizacji pomysłu udział biorą kapucyni, którzy w dniu parady organizują adorację Najświętszego Sakramentu i spowiedź. O 11.00 odbędzie się także Msza święta w kościele pw. Przemienienia Pańskiego przy ul. Miodowej.

- W ten sposób ukazujemy konkretne podejście Kościoła do pewnej grupy osób. My nie chcemy z nimi walczyć, chcemy pokazać, że Kościół się o nich troszczy. Poprzez modlitwę za nich i spowiedź – komentował dla portalu Fronda.pl br. Marcin Radomski OFMCap.

Do akcji włączył się także znany dziennikarz sportowy Przemysław Babiarz, który o akacji wyraża się pozytywnie:

- Gdyby uczestników Europride spotkała kontrmanifestacja, z tego starcia nikt nie wyszedłby przekonany. My, chrześcijanie, oferujemy im pomoc, w postaci modlitwy w intencji ich nawrócenia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Nie wiem co będą robić, ale jak się zajrzy czasem na komentarze na Frondę, to aż strach się bać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Będą odczyniać ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Będą ich nawracać na właściwą wiarę, czy drogę życiową?
A może oni nie życzą sobie takiej opieki?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Agnieszko znowu idzie Pani ''pod prąd''. Moje gratulację za podejmowanie trudnych tematów. Jak widzę nie wzzbudzaja one jednak takich namiętności jak np. temat o prześladowaKąsa Paniniu homoseksualistów dopiero by się działo , tysiące wejść a ile ''poprawnych''komentarzy. Kąsa Pani że hej.Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.