Facebook Google+ Twitter

Katowice: dworzec kolejowy ewakuowany!

Od kilkudziesięciu do kilkuset osób ewakuowano z terenów dworca kolejowego w Katowicach po anonimowej informacji o podłożeniu bomby. Od dwóch godzin policjanci przeszukują dworzec i poszukują sprawcy zdarzenia. Około godziny 20.45 przywrócony został ruch pociągów. Na stanowiska wrócili kupcy oraz podróżni.

Dworzec w Katowicach. Zdjęcie z aparatu telefonicznego / Fot. M.Nowak Jak poinformował Widomości24.pl oficer dyżurny miejskiej komendy policji w Katowicach: przeszukania dobiegają końca, ruch za kilkanaście minut zostanie przywrócony.

Katowicki dworzec należy do największych w Polsce, posiada 4 perony, dziennie korzysta z niego od 5 do 20 tys. osób. Przypomnijmy, że ponad dwa miesiące temu po podobnym telefonie ewakuowano podróżnych, pracowników kolei i osoby pracujące w dworcowych sklepach. Wstrzymano też ruch kilkunastu pociągów, których trasa przebiegała przez Katowice. Alarm okazał się fałszywy. Sprawcy tego typu zamieszania w miejscach publicznych (np. dworce i szpitale) grozi od sześciu miesięcy do ośmiu lat więzienia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (22):

Sortuj komentarze:

tak kolejna ewakuacja i kolejna lipa ani wybuchu ani nawet atrapy bomby nic cóz.....niby lepiej dmuchac na zimne to nich monitoring załozą a nie dzwoni jakiś y a oni ewakuacja eh....ciekawe jak ja zadzwonie czy ewakułowac będa tez cały dworzec czasy ciekawe ktos dzwoni ze bomba a policja niewie który dworzec ha ha ha pks tez ewakułowali no powaga bo terorysta nie powiedział który dworzec ha ha ha zagrozenie wielkie bo na każde zagrożenie reagują cóż.....fajnych czasow dozylismy człowiek zyje w ciagłym strachu a powiadajaze katowice to juz nie stalinogród z ekatowice to bagdad no i co w na to????

Komentarz został ukrytyrozwiń

plusik za szybką reakcję:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oby tak dalej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

oby takich więcej.... lol

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli mi do jutra nie przyjdą zamontować wizjera w drzwiach, to napiszę o gnojkach...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki za pozdrowienia. Nie czyście butów. "Njusujcie" przy każdej nadarzającej się okazji :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+) :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

super Marcin, wielkie gratulacje i czyszczenie butów :) plus

Komentarz został ukrytyrozwiń

no co tu więcej pisać :) wielki PLUS (+) tak trzymać :-) Pzdr:)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak jakiś "świr" dzwoni do szpitala to przykro mi ale "no mercy" - nie powiem na co zasługuje... Jestem spokojny człowiek ale to jedna z 5 rzeczy, która gotuje mi krew

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.