Facebook Google+ Twitter

Katowice. Eric-Emmanuel Schmitt w Bibliotece Śląskiej

Współautorzy: Barbara Podgórska

Laureat literackiej Nagrody Goncourtów 2010, przybędzie do Biblioteki Śląskiej na premierę najnowszej powieści "Kobieta w lustrze".

 / Fot. Biblioteka Śląska
Będzie pierwszym autorem wybranym przez czytelników w ramach projektu: „Dobra książka i kawa z...” organizowanego przez Dyskusyjne Kluby Książki w 2012 roku.

- Wieczór w Bibliotece Śląskiej będzie jedynym spotkaniem pisarza z czytelnikami na Śląsku - informuje Monika Wieczorek z Działu Promocji Biblioteki Śląskiej. – Poprowadzi je redaktor Dariusz Bugalski. Wydawnictwo Znak uruchomi stoisko z książkami Schmitta, oczywiście w promocyjnych cenach.

 / Fot. Wydawnictwa ZnakEric-Emmanuel Schmitt, autor głośnej powieści "Oskar i Pani Róża" jest jednym z najbardziej poczytnych francuskich pisarzy. Jego książki zostały przetłumaczone na 40 języków, a sztuki teatralne wystawiane są w teatrach w 50 krajach świata. Spotkanie, zainauguruje pierwszy w Polsce programem spotkań autorskich, odpowiadającym rzeczywistym potrzebom czytelniczym Organizatorami są: Instytut Książki, Biblioteka Śląska, Wydawnictwo Znak.

22 lutego (środa), godz. 17.00, Biblioteka Śląska, Plac Rady Europy 1, Sala Parnassos, Katowice. Wstęp wolny! Biogram autora na stronie Znaku.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

warto uczestniczyć w promocji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.