Facebook Google+ Twitter

Katowice: już jutro spotkanie z BU i Skorupem!

Jutro wieczorem w katowickim Mega Clubie rozpoczyna się 10. edycja Śląskiego Rap Festivalu. Przed samą północą zagrają Skorup i BU. Kilka godzin wcześniej obaj artyści spotkają się z fanami w 12Cali Vinyl Shopie

Spotkaj się z BU i Skorupem! Taka okazja już 15.11. o godz. 18 w 12Cali Vinyl Shop w Katowicach / Fot. Mat. promocyjne MaxFloRecBU i Skorup to reprezentanci mikołowskiej agencji artystyczno-wydawniczej MaxFloRec. Najnowszy solowy krążek pierwszego z nich ukazał się w minione wakacje pod nazwą BYK. Promują go single, takie jak: „Pókim ruby”, „JKNWP” oraz tytułowy „Byk”. Solowy album Skorupa (czwarty z kolei) jest najświeższą pozycją MaxFloRec. PIĘKNA POGODA – bo taki nosi tytuł – ukazała się w zeszły piątek, 8.11. Zapowiadał ją utwór „Adapter Daniel” i „Świata ciekawość”, a najnowszym klipem jest „Taki” z gościnnym udziałem Lilu i Jareckiego.Obaj raperzy pojawią się jutro na jubileuszowej, 10. edycji Śląskiego Rap Festivalu w Katowicach. 12Cali VinylShop z MaxFloRec organizują przed imprezą autorskie spotkanie z artystami dla wszystkich fanów, dziennikarzy i każdego zainteresowanego. - Jeśli chcecie wiedzieć, jakie BU i Skorup mają plany na najbliższą przyszłość albo po prostu co lubią zjeść na obiad, nie może Was zabraknąć – zaprasza Joanna Michalik z MaxFloRec.

12Cali VinylShop mieści się w Katowicach przy ul. Mielęckiego 6. Wstęp będzie bezpłatny. Szczegóły na FanPage'u MaxFloRec na Facebooku (kliknij, aby przejść do strony wydarzenia).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.