Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3111 miejsce

Katowice: Opłatek KSOIN i SWBN

W Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach spotkali się członkowie i sympatycy Krajowego Stowarzyszenia Ochrony Informacji Niejawnych oraz Stowarzyszenia Wspierania Bezpieczeństwa Narodowego.


 / Fot. Adam K. Podgórski
Podczas zebrania sprawozdawczego, prowadzonego przez Dariusza Deptałę, zebrani wysłuchali informacji prezesa płka Tadeusza Koczkowskiego o dokonaniach w mijającym roku oraz planach działań w roku nadchodzącym. Andrzej Chłopecki przestawił protokół Komisji Rewizyjnej. Następnie podjęto uchwały absolutoryjne oraz inne, w tym uchwałę o ustanowieniu medalu i odznaki „Za Zasługi dla Ochrony Informacji Niejawnych”.
 / Fot. AKP
Głos zabrał również Andrzej Mystek, redaktor naczelny internetowego Radia Top Secret.
 / Fot. AKP
W drugiej części spotkania, kierowanej przez Elżbietę Bińczyk, dokonano wręczenia wyróżnień przyznanych przez Zarząd KSOIN. Tytuły i dyplomy Honorowego Członka KSOIN odebrali: Stanisław Trenczek i Jan Sarna. Złote Odznaki KSOIN odebrali: Grzegorz Gajda, Tomasz Starzykowski i Jolanta Wider. W poczet członków stowarzyszenia przyjęto prof. Jolantę Wilsz.
 / Fot. AKP / Fot. AKP
Zebrani wysłuchali koncertu kolęd i dawnych przebojów w wykonaniu solistów Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”. Następnie podzielili się opłatkiem i złożyli sobie wzajemnie życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne.
 / Fot. AKP

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.