Facebook Google+ Twitter

Katowice. Policja odławia handlarzy narkotyków

Policjanci z Katowic zatrzymali 23-letniego dealera, który próbował sprzedać 1300 działek narkotyków. To już czwarty handlarz, który w tym tygodniu trafił w ręce katowickich mundurowych.

Zatrzymane narkotyki / Fot. fot. Komenda Miejska Policji w KatowicachZatrzymany jest studentem jednej z katowickich uczelni. Policjanci od dłuższego czasu obserwowali podejrzanego. – W trakcie zatrzymania znaleźliśmy przy nim 1140 działek marihuany, 100 działek haszyszu oraz 80 działek amfetaminy – powiedział Jacek Pytel, oficer prasowy katowickiej policji.

Funkcjonariusze zatrzymali także 16-letniego chłopca, jednego z klientów dealera, który kupił od niego 50 gramów marihuany. - Studentowi grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat. Natomiast nastolatek, którego zatrzymaliśmy odpowie za swe czynny przed sądem rodzinnym – mówi Jacek Pytel.

Pieniądze, które pochodziły z handlu narkotykami / Fot. fot. Komenda Miejska Policji w KatowicachTo już czwarte zatrzymanie dealera narkotykowego w tym tygodniu przez katowickich policjantów. We wtorek w ręce funkcjonariuszy wpadła trójka dziewiętnastoletnich handlarzy. Zatrzymani nastolatkowie podczas przesłuchania przyznali się, że trudnili się sprzedażą narkotyków od pół roku i wprowadzili do obrotu 50 gramów marihuany.Kreskówka o polskiej polityce narkotykowej - zobacz.
Narkotyki. Czego możemy nauczyć się od Holendrów
Nowa moda na szpanowanie
Narkotyki w szafie syna


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.