Facebook Google+ Twitter

Katowice: Powakacyjne spotkanie Klubu Członkowskiego RIG

Współautorzy: Barbara Podgórska

Pierwsze powakacyjne spotkanie Klubu Członkowskiego Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, odbyło się 12 września, w Euro-Centrum SA w Katowicach.

 / Fot. Adam K. PodgórskiSpotkanie otworzył jak zwykle Tadeusz Donocik, prezes RIG, informując zebranych o przygotowaniach do I Europejskiego Kongresu Małej i Średniej Przedsiębiorczości, która odbędzie się w Katowicach w dniach 6-7 października. W kongresie wezmą udział m.in. firmy z Europy Zachodniej i Środkowej oraz z Rosji, Kazachstanu i Turcji. Duże zainteresowanie kongresem  / Fot. Adam K. Podgórskiwykazują podmioty gospodarcze ze wszystkich rejonów Polski.

W spotkaniu uczestniczyła poseł Mirosława Nykiel, dokonując podsumowania dotychczasowej współpracy z samorządem gospodarczym, a w szczególności  / Fot. Adam K. PodgórskiRIG w Katowicach. Przedstawiła bilans własnych dokonań w parlamencie oraz propozycję dalszej współpracy ze środowiskiem śląskich przedsiębiorców.
Firmę – gospodarza, czyli Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum SA, zaprezentował wiceprezes Roman Trzaskalik, natomiast prezes Mirosław Bobrzyńki i Mirosława Nykiel, wręczyli certyfikaty nowo przyjętym członkom RIG.
 / Fot. Adam K. Podgórski

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.