Facebook Google+ Twitter

Katowice: Start-up i Anioły Biznesu

Jedyna w Polsce Ponadregionalna Sieć Aniołów Biznesu–Innowacja zorganizowała konferencję naukowo–informacyjną pn. Kapitał na start-up i co dalej?

 / Fot. Adam K. PodgórskiKonferencja w Park Hotel Diament zapoczątkowała cykl jesiennych spotkań PSAB-I. Uczestników przybyło sporo: prelegentów, panelistów, partnerów sieci oraz przedstawicieli firm i inwestorów.

- Konferencja dedykowana jest wszystkim osobom, które prowadzą działalność w obszarze startupów lub zamierzają założyć własną firmę – wyjaśnia Agnieszka Kotela. - Podczas spotkania uczestnicy podejmą dyskusję o innowacyjności, o tym, jak należy ją rozumieć w kontekście startupów i jakie są prognozy dla rozwoju tych przedsiębiorstw w Polsce. Krótko: jak skutecznie łączyć
innowacje z kapitałem. Dowiedzą się też, że każdy dobry pomysł na biznes może zyskać wsparcie Aniołów Biznesu.

 / Fot. Adam K. PodgórskiSpotkanie otworzył Przemysław Jura, prezes Instytutu Nauk Ekonomicznych i Społecznych, jednocześnie Koordynator Zarządzający Siecią, wprowadzając w specyfikę działań PSAB-I oraz doradzając świeżo upieczonym biznesmenom w jaki sposób należy rozmawiać z inwestorami, aby zlikwidować lukę kapitałową i zainteresować ich swoimi pomysłami. Odpowiedź na pytanie, jak szukać inwestora, brzmi prosto: Aktywnie!

 / Fot. Adam K. Podgórski Jak zmienić pomysł w produkt, wykorzystując metody PR oraz o tym, jak uniknąć medialnych porażek, mówił Łukasz Musiał z Publicon Sp. z o.o.

 / Fot. Adam K. Podgórski O własnych, zakończonych sukcesem poszukiwaniach inwestora opowiedzieli: Michał Stępień z firmy Jujubee S.A. oraz Tomasz Grzywaczewski z Storytisers.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.